Tiskové zprávy

Jaký stabilizátor obrazu na mobil? Zkuste Rollei Pro Smartphone Gimbal

Rollei logo
Foto: Rollei

Společnost Rollei uvádí na náš trh dva nové aktivní stabilizátory pro nahrávání videí Rollei Pro Smartphone Gimbal a Rollei Pro Actioncam Gimbal. Tyto nové stabilizátory nadchnou všechny nadšence, co rádi natáčejí videa z mobilu nebo na akční kamery a chtějí posunout amatérská videa na profesionální úroveň.

Inteligentní telefony se nyní používají nejen pro rychlé fotky ale i videa. Dokonce i profesionálové v Hollywoodu se setkávají se záznamem na mobilní telefon. Pro rychlý záznam používají tyto mobilní telefony stále častěji i YouTubeři. Telefony dnes nabídnou působivé zpomalené HD nebo dokonce 4K snímky. Aby bylo možné plně využívat obrovský potenciál těchto integrovaných optických systémů i při pohybujících se zařízeních, společnost Rollei poskytne profesionální stabilizační zařízení.

Jaký stabilizátor obrazu na mobil? Zkuste Rollei Pro smartphone gimbal

Jaký stabilizátor obrazu na mobil? Zkuste Rollei Pro smartphone gimbal

Stabilizátor pro telefony s úhlopříčkou do 6“

Rollei Pro Smartphone Gimbal je stabilizátor pro mobilní telefony s úhlopříčkou do 6“ a Rollei Pro Actioncam Gimbal je vhodný pro akční kamery Rollei a GoPro o velikosti až 62,5 x 45,8 x 33 mm a váze v rozmezí 75 – 125g. V obou případech jsou stabilizátory vyrovnávané ve třech osách a eliminují třes rukou, naklánění záběru, rozmazání a další nechtěné rušivé prvky, které do záběrů nepatří. Díky tomu budou záběry z dovolených, sportovních zážitků či pro youtube kanál na profesionální úrovni. Celý stabilizátor Rollei Gimbal je vyroben z lehkého hliníku a je vybaven joystickem pro snadné ovládání a náklon záběru videa.

Tři režimy stabilizace umožňují vytvářet speciální efekty a vtáhnout tak diváky do akce. Stabilizátor je vybaven baterií s kapacitou 2000 mAh, která umožňuje až 4h provozu a lze ji snadno dobíjet pomocí USB kabel. Celý komplet je dodáván spolu s praktickým pouzdrem.

Záruka a cena stabilizátorů na mobil

Koncová cena stabilizátoru Rollei Profi Gimbal – 6 684,- s DPH. Koncová cena stabilizátoru Rollei Pro Actioncam Gimbal – 6 490,- s DPH. Na produkty se vztahuje záruka 2 roky.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy