Tiskové zprávyZe světa IT

Jam City spolu s Warner Bros o mobilní hře Harry Potter: Hogwarts Mystery

Harry Potter Hogwarts Mystery

Společnost Jam City podepsala licenční dohodu s divizí Interactive Entertainment společnosti Warner Bros o mobilní hře Harry Potter: Hogwarts Mystery, která se odehrává ve Škole čar a kouzel v Bradavicích (Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry).

Společnost Jam City, studio pro mobilní hry se sídlem v Los Angeles, dnes oznámilo podepsání licenční smlouvy na vytvoření hry Harry Potter: Hogwarts Mystery ve spolupráci se společností Warner Bros. Interactive Entertainment. Je to první hra, ve které si mohou hráči vytvořit svou vlastní postavu a zažít život studenta školy v Bradavicích. Hra bude spuštěna v rámci řady Portkey Games společnosti Warner Bros. Interactive Entertainment, nové značky určené pro vytváření herních zážitků inspirovaných kouzly a dobrodružstvím čarodějného světa J. K. Rowlingové.

Jam City spolu s Warner Bros o mobilní hře Harry Potter: Hogwarts Mystery

Jam City spolu s Warner Bros o mobilní hře Harry Potter: Hogwarts Mystery

Jakou ctí je pro společnost Jam City, aby vyvinula mobilní hru pro jednu z největších a nejznámějších značek v historii,“ řekl Chris DeWolfe, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Jam City. „Protože jsme sami fanatici Harryho Pottera, máme velký respekt k milionům lidí po celém světě, kteří sledují příběhy Harry Pottera více než 20 let. Tato hra je prací s láskou pro naše vývojáře a umělce, kteří se věnují tvorbě nejvíce magické zábavy a herních zážitků pro každého, kdo zbožňuje čarodějný svět JK Rowlingové.“

Většina ikonických profesorů z příběhů Harryho Pottera

Nová hra umožňuje fanouškům Harryho Pottera žít sen o tom, že se stanou studenty školy čar a kouzel v Bradavicích tím, že vytvoří svou vlastní postavu a budou procházet svými roky v Bradavicích. Po cestě se budou hráči účastnit všech kouzelných tříd a aktivit, které si oblíbili – jako například Obrana proti temným uměním, Lektvary, Duelový klub a další. Většina ikonických profesorů z příběhů Harry Pottera své role v této hře opakuje.

Hra RPG umožňuje fanouškům vytvořit jejich vlastní příběh studenta školy čar a kouzel v Bradavicích.

Harry Potter: Hogwarts Mystery je mobilní herní zážitek inspirovaný kouzelnickou tradicí J. K. Rowlingové a pro fanoušky to bude vzrušující a zábavná cesta, kdy zažijí čarodějný svět,“ řekl David Haddad, prezident společnosti Warner Bros. Interactive Entertainment. „Je skvělé spolupracovat na této hře se společností Jam City, protože prokázala schopnost přinášet hráčům mobilních her bohaté a oblíbené světy.“

Hogwarts Mystery je licencována společností Warner Bros.

Hra Harry Potter: Hogwarts Mystery je licencována společností Warner Bros. Interactive Entertainment a bude k dispozici v příštím roce pro mobilní zařízení prostřednictvím App Store, Google Play a Amazon Appstore. Pro více průběžně dodávaných informací o hře Harry Potter: Hogwarts Mystery a spojení s dalšími fanoušky Harryho Pottera, zatímco čekáte na svou „sovu“, navštivte webové stránky www.facebook.com/HPHogwartsMystery/, www.twitter.com/HogwartsMystery.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy