Mobilní telefonySoftwareZe světa IT

Jelly Bean na smartphonech Samsung

Určitě nemusím představovat smartphone, který se stal Androidem roku 2011. Ano, je to model Galaxy S2 od Samsungu. To ale není teď moc důležité, důležitější je to, že se na tomto telefonu objevuje nový operační systém. Pokud sledujete scénu androidích systémů, už asi nemusím psát dále.

Jasně, je to Jelly Bean, tedy Android 4.1. Zatím se dle dostupných informací jedná pouze o Alfa verzi, která ještě není plně funkční a připravena pro plnohodnotný chod smartphonu.

Každým dnem se tedy dočkáme povedených neoficiálních verzí systému, které rozhodně časově předstihnou oficiální aktualizace na systém Android 4.1 Jelly Bean. Dle prohlášení Samsungu verze 4.1 navštíví i další stroje z této jihokorejské stáje, přesněji se aktualizace dočkají modely Galaxy S3, Nexus, Galaxy Note a Nexus S.

Oficiální aktualizace pro Samsung Galaxy S2 je ale spíše ve hvězdách, ač by si ji tento telefon svým úspěchem určitě zasloužil. Model S3 s Galaxy Notem ji pravděpodobně obdrží, to můžeme brát jako reálný fakt. Zde bude hrát roli jen čas, jelikož se Android 4.0.4 na SGS3 ještě moc neohřál.

I tak si ale myslím, že se společnost velice snaží. Svým telefonům dodává nový a aktualizovaný software, což je jedině plus a můžu směle říci, že je v tomto ohledu Samsung oproti své konkurenci aktivnější.

Jaký máte telefon a s jakou verzí Androidu? Pochlubte se nám, budeme rádi. Děkujeme.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

4 Comments

  1. Tak já vlastním S3, Android je tam ve verzi 4.0.4. Na Jelly Bean se moc těším, kdy že to bude? 🙂

  2. Samsung Galaxy Y – 2.3.6 (mnou upravená Deodex, Root, vlastní téma)

  3. Jsem majitelem telefonu Sony Ericsson NEO V s Androidem 4.0.4. Jsem velice zvědavý zda se Sony vytáhne a přijde i 4.1. Ale to si budu muset ještě chvilku počkat než se někdo odpovědný k Update vyjádří.

  4. SGS I s Cyanogenmodem 9 Android 4.0.4 někdy z půlky května, protože fungoval dobře a pak sem měl maturitu a příjmačky a furt mě nebavilo navazovat nový systém. Čekám na Jelly Bean. Musím dodat, že neoficiální systém používám dlouho a Samsung mu nesahal ani po kotníky.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony