» Ze světa IT

Levný Androidí tablet ICOO D50W

Přichází další tablet, který pohání operační systém Android? Ano, je tomu tak. Jmenuje se ICOO D50W a vlastní 7 palcový dotykový kapacitní displej s rozlišením 800 krát 480 pixelů.

Nízkorozpočtový model D50W je k mání za 93.55 dolarů, což jest přibližně 2 000 CZK.

Bijícím srdcem celého zařízení se stává procesor ARM Cortex-A8 na taktu 1.5 GHz a grafický čip Mali 400. Tato specifikace za solidní peníz nezní vůbec špatně.

Můžeme pokračovat, 1 GB DDR3 RAM, 4 gigabajty úložného prostoru, slot pro microSD kartu, 1.3 přední fotoaparát, podpora 2160p Super HD přehrávání, 3G modul, WiFi, HDMI port, USB 2.0 a vestavěný reproduktor dodává další podnět ke koupi této laciné elektroniky.

A co ještě obdržíte? Většina značek, o kterých si myslíme, že jsou na hardwarovém poli králi, se tak ale nechovají. Důkazem je pomalé reagování na softwarový trh a potažmo tak na aktualizaci svých výrobků. Tento kousek nabídne totiž poslední Android s verzí ICS.

Martin Kohout
BIO » Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony.

    Mohlo by se Vám líbit

    Komentuj článek »

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky » Ze světa IT