Tiskové zprávyZe světa IT

Jste společnost nebo začínající živnostník? Zkuste webstránky na míru

say logo

Jste malá společnost nebo živnostník? Přemýšleli jste někdy nad tím, zda potřebujete svou vlastní webovou stránku? Ano? Ale přišlo vám to jako zbytečná investice? Podíváme se na to trochu z jiného úhlu.

Internet je všemocné medium. V dnešní době je mít svou vlastní webovou stránku skoro povinnost. Pokud lidé něco hledají, pak právě zde mají možnost narazit na vaše webstránky. Získat zde kontakt, případně si zjistit všechny informace nebo ceny produktů. To bez vlastních stránek není možné a i to je důvod, proč o vás ví minimum zákazníků.

Jste společnost nebo začínající živnostník? Zkuste webstránky na míru

Jste společnost nebo začínající živnostník? Zkuste webstránky na míru

Možností, jak získat svou vlastní stránku je mnoho. Ale která je ta nejlepší? Vyplatí se investovat do webových stránek na míru, které stojí mnohdy desetitisíce? Výhodnější a dokonce i lepší možností je podle nás jednostránková webová prezentace. Má nespočet výhod, ať už je to snadná orientace pro vaše návštěvníky, nebo velmi jednoduchá údržba. Takovouto prezentaci si můžete vždy jednoduše sami upravovat a nemusíte čekat na odborníky. Pokud máte zájem o tvorbu webu, vyzkoušejte tvorba stránek Brno. Tohle vše jistí také webové šablony na míru.

Větší společnost potřebuje web na míru

Pro větší společnosti a organizace už může být taková obyčejná prezentace málo. Zde bychom měli opravdu začít uvažovat o webu na míru. Jelikož tady už je potřeba více než pár základních funkcí a neustále něco přidávat, modifikovat a vylepšovat.

Pokud takovou webovou stránku na míru potřebujete vytvořit, ale nemáte čas, pak se o vás velmi rádi postarají. Funguje to naprosto jednoduše. Za pomocí emailu nebo telefonu se domluvíte, dodáte obrázky, texty, popř. jiné materiály, které chcete na webu mít. A obratem vám bude poskládán web, dle vašich představ. Následná administrace a editace obsahu je přes systém tak jednoduchá, že si s ní poradíte sami. Pro drobné firmy a živnostníky je nejlepší volbou již zmiňovaná jednostránková prezentace.

Naklikejte si svou vlastní stránku za pomocí modulů

Z předpřipravených modulů si vyberete, co by vám vyhovovalo, a vyberete si šablonu. Pokud jste rádi sami sobě designerem, pak se vám tento systém bude rozhodně zamlouvat. Sami si naklikáte, jak by vaše webová stránka měla ve výsledku vypadat. Tuto tvorbu si můžete samozřejmě od začátku do konce vyzkoušet zcela zdarma a pokud budete s výsledným webem spokojeni, pak jej zakoupit za zlomek ceny toho, co byste utratili u velké firmy. V případě nějakých grafických požadavků není nic složitějšího, než kontaktovat grafika s požadavkem.

Jak to u nás vlastně funguje? Naprosto jednoduše

Nejprve se musíte zaregistrovat, aby se vám otevřely všechny funkce:

  • Přihlásíte se a vyberete si šablonu.
  • Vyplníte základní údaje vaši stránky.
  • Za pomocí přehledné administrace vytvoříte a spravujete obsah.
  • Dokončíte, objednáte, zaplatíte a vaše prezentace je připravena k vypuštění do světa.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Tiskové zprávy