Stylový jablečný stolek JVC NX-BX3Autor: 06/02/2012 0 1137 shlédnutí

Proti tomuto zařízení jsou všechny dokovací stanice pro jablečné hračky jen bezcenné kusy hardwaru. Společnost JVC uvedla na trh designové příslušenství, které vypadá jako malý stolek.

Jmenuje se JVC NX-BX3. S tímto příslušenstvím si naplno užijete zvuk, jako z domácího kina, jenž se pyšní technologií SRS StudioSound HD.

Disponuje také FM přijímačem, a tak si bude moct každý uživatel poslechnout své oblíbené rádio. Jablečný stolek je nabízen ve dvou barevných variantách, tou první je klavírní černá a druhou slonovinová bílá.

Největší nevýhodou je mobilita, když se rozhodnete, že chcete dokovat svého miláčka v ložnici, přenášet stolek není zrovna nejpohodlnější, vynahradí to však svým velmi vkusným designem, který se ale nebude hodit do každého interiéru.

Žádné jiné zařízení tohoto typu nenabídne komfort, který tenhle zajímavý kousek, a to, že si na něj můžete položit rozečtenou knihu, vázu nebo svíčku. Můžete jej použít jako noční stolek nebo odkládací plochu například v obývacím pokoji.

A proto má společnost s tímto zařízením ambice na úspěch. Nebude však nejlevnější, za stolek tohoto typu si připravme pár větších bankovek. A když se k tomu přidá prestiž Applu, cena bude růst a nejspíš se nezastaví na rozumné částce. Já bych však tento užitečný gadget ve svém pokoji s radostí přivítal. Japonští zákazníci budou mít potěšení již tento měsíc.Autor

             

Martin Kohout

Deset let administrátorem. Oblíbené tagy: iPhone, Apple, smartphony a SEO.

Tady jsem doma: https://freebit.cz

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!