InternetZe světa IT

Karel Ondrka z pořadu Prostřeno je odhalen, jedná se o virál Microsoftu?

Karel Ondrka Logo

Vášnivý student herectví Karel Ondrka se zřejmě stane jednou z nejznámějších postav pořadu Prostřeno (pořad o vaření). Bude to zejména jeho fingovanou nemocí, ale také agresivitou, kterou v pořadu předvedl. Pokud jste viděli jeho díl, určitě jste zaregistrovali rybičky ve vaně, které krmil rohlíkem. Nebo také nahodilé výpadky sprostých slov, jež s klidem řekl do kamer Primy. Zaujala také slepice Babiš. Dobře zahraný virál však patří pod pokličku samotného Microsoftu. Nejenom, že jsme mohli vidět product placement v podobě elektroniky, Karel je hlavní tváří programu Insider systému Windows 10. Vše se povedlo? No, posuďte sami.

Karel Ondrka Windows

Karel Ondrka z pořadu Prostřeno je odhalen, jedná se o virál Microsoftu?

Něco o osobě: Karel se narodil v severních Čechách, vychován v Praze, nicméně posledních šest let aktivně žije v Písku, kde vystudoval místní Filmovou školu s titulem BcA. v oboru Audio vizuální tvorby. Momentálně nezaměstnaný, průběžně se udržuje v chodu jako střihač, organizátor výroby audio vizuálního díla a již druhým rokem spolupracuje na realizaci festivalu Cool v Plotě.

Zdroj LinkedIn: Zabývám se teorií práce s informacemi. Poskytuji poradenství ohledně uživání a personalizace mobilních systémů Android a Windows Mobile, stejně tak desktopovými systémy Windows 8, 8.1 a 10. Jsem schopen psaní analytických textů a rozborů zabývajících se filmovou teorií a praxí.

Podle posledních zpráv bylo vše připraveno do posledního detailu. Byt, kde Karel údajně bydlí patří jednomu z účastníků Prostřena. A právě tomu, který se s Karlem Ondrkou nadmíru hádal. Dobře sehrané divadlo mělo Microsoftu přinést slávu, ukázat, že i takoví lidé mohou používat Windows 10? Jak je vidět, Karel opravdu úzce spolupracuje s Microsoftem. Možná to ale bude mít „drahé“. Velké množství diváků podalo na společnost Prima stížnosti. Tento díl pořadu byl údajně veřejným pohoršením. S největší pravděpodobností dostane postih.

Karel Ondrka Insider

Karel Ondrka z pořadu Prostřeno je odhalen – je tváří Microsoftu

Jednalo se opravdu o virální video ze strany Microsoftu a nebo o výplod herce? Vše do sebe pasuje. Za videem samozřejmě stojí samotný ajťák Karel Ondrka. Spojitost s redmondskou společností asi nikdy nebude odhalena. Podle redakce by se do toho společnost zřejmě neangažovala. Jaký názor na tuto kauzu máte vy? Určitě se o další informace nebo názory podělte do komentářů. Děkujeme za aktivitu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

6 Comments

  1. Takovou lumpárnu, jako bylo poslední Prostřeno. Již nikdy Primu.

  2. Karel Ondrka dokázal dvě věci. A to, že diváci dokáží velice lehce podlehnout virtuální realitě. A dále, že na „okrese“ fungují mnohem kvalitnější herci, kteří mají tu smůlu, že jim vrchnost nedá příležitost. Chtěla bych vidět v této roli např. pana Donutila ml. Velký respekt před vaším uměním, i já vám to „zbaštila“. Přeji hodně úspěchů Vám i vašim přátelům a známým. P.S. Stejně si myslím, že v tom „jeli“ všichni a byla to pro ně velká sranda.

    1. Děkujeme za komentář paní Zelenková. Mnoho lidí bude na tom, že se jednalo o pravdu v přímém přenosu. Každopádně dobře zahrané na pár drobných chyb. Děkujeme, s pozdravem redakce Freebit.cz

  3. A to víte, že si ho Microsoft pozval do USA před dvěma lety? A taky za nim byli kluci z finské Nokie v CR?

    1. Tak už to víme, a co bylo účelem? Jak Nokia dopadla, asi říkal málo sprostých slov. Škoda, Karel Ondrka byl můj favorit na prezidenta ale moc se mu to v Prostřeno nepovedlo. 🙂

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet