Internet

Kde sledovat novou taneční soutěž StarDance?

stardance
Foto: ceskatelevize.cz, Tag: StarDance

Taneční soutěž StarDance se mezi diváky dočkala značné obliby. Kde se na ni můžete aktuálně podívat?

StarDance v Česku a ve světě

Celým názvem se show jmenuje StarDance …když hvězdy tančí. Soutěž vysílá už od roku 2006 česká televizní stanice ČT 1.

Předobrazem tuzemské verze se stala britská taneční soutěž Strictly Come Dancing vysílané na televizní stanici BBC One. Formát však byl exportován do dalších 60 zemí, kde se velmi úspěšně ujal. Založen je pořad stále na podobném principu.

Jde o soutěž, v níž taneční pár bojuje o přízeň poroty. Dvojice je složena vždy ze známé osobnosti a profesionálního tanečníka. Za úkol mají soutěžící v každém kole naučit se společenské i latinskoamerické tance.

Koho uvidíme na parketu

V Česku se aktuálně vysílá už 11. řada. O titul krále a královny tanečního parketu soupeří deset dvojic. Konkrétně letos na tanečním parketu uvidíme z řad celebrit Zdeňka Godlu, Simonu Babčákovou, Pavla Trávníčka, Jana Cinu, Mariku Šoposkou, Terezu Černochovou, Miraie Navrátila, Martinu Viktorii Kopeckou, Andreu Sestini Hlaváčkovou a Tomáše Vernera. Tématem letošního ročníku, které se bude prolínat všemi díly, je čas.

Moderátorské úlohy se ujali Tereza Kostková a Marek Eben, kteří v soutěži působí už od jejího počátku. Odborná porota bude letos soutěžící hodnotit ve složení Zdeněk Chlopčík, Tatiana Drexler, Jan Tománek a Richard Genzer.

Kde sledovat StarDance

Soutěž můžete sledovat vždy v sobotu od 20:00 na ČT 1. Následně si také máte možnost pustit záznam živého přenosu na webových stránkách České televize.

Ve videoarchivu na webu ČT si navíc můžete přehrát záznamy vystoupení všech tanečních dvojic z uplynulých let. Nejrůznější zajímavé momenty z již ukončených ročníků jsou dostupné i na portálu Youtube.

V oficiálním e-shopu České televize si také fanoušci soutěže mohou pořídit knihu a sadu 7 DVD. Tyto materiály vyšly k výročí 10 let StarDance.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet