Ze světa IT

Ke Cadillacu XTS obdržíte nový iPad

V dnešní době slyší spoustu lidí na nákupní akce všeho druhu. Od zlevňování jednotlivého zboží přes obří výprodeje typu „black friday“ /černý pátek/ až po akce, kdy k nějakému produktu dostanete další, ač ne úplně potřebnou věc zdarma.

Většina takových akcí pochází z USA, tam jsou také nejčastější a nejoblíbenější.

A jak jinak než ze Spojených států přichází další obchodní akce, která by měla nalákat potencionální zákazníky. V tomto případě se bude jednat spíše o příjemný bonus nikoliv záminku ke koupi.

Cadillac, jeden z nejkupovanějších výrobců v Americe, nabízí zajímavou akci. Na jaře letošního roku začne prodávat nový luxusní sedan XTS, který na palubě nese ty nejmodernější technologie. Například magnetické odpružení a několik kamer, které hlídají 360 stupňů okolo auta.

Samozřejmostí je originální palubní systém CUE /Cadillac User Expirience/. Jen tak pro zajímavost, tento automobil bude k mání za cenu od 877 000 korun /přesněji 44 995 $/.

Ke všem těmto inovativním technologiím dostane každý kupec nejprodávanější a nejúspěšnější tablet světě, Apple iPad. Samozřejmě se bude jednat o jeho nejnovější třetí generaci. Koncern GM /General Motors/, který vlastní značku Cadillac, si od tohoto kroku slibuje nejen větší prodeje, ale i technologický pokrok jejich zákazníků.

V tabletu najdeme ucelený návod a všechny potřebné materiály k vozidlu. Dále se můžeme těšit na aplikaci MyCadillac a s ní spojené služby OnStar a RemoteLink, jenž napomáhají k lepší bezpečnosti a skrývají v sobě navigaci.

Bohužel taková akce žádného evropského či asijského výrobce, který prodává na našem trhu, nenapadla, a tak si buď počkáme na rozmach tohoto trendu, nebo prostě zakoupíme iPad a nějaké to pěkné auto odděleně.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT