Ze světa IT

KeySonic KSK-3201 RF

KeySonic na Evropský trh uvolní nový model bezdrátové klávesnice. Produkt s označením KSK-3201 RF – bezdrátová multimediální klávesnice s leštěným kovovým povrchem. 7 mm optický trackball plus dvě tlačítka myši popírají, že je třeba druhé ovládací zařízení.

KeySonic KSK-3201 RF – rozměry produktu jsou 226,18 x 24,23 x 127.1 mm, hmotnost jen 202 g, využívá 2,4 GHz bezdrátové připojení, funkce X-Type – membránová technologie, která umožňuje velmi tiché tahy a dobrou hmatovou zpětnou vazbu. Dále se můžeme těšit na dvanáct multimediálních kláves – Play/Pause, Stop, posun vzad, vpřed, přehrávač médií, mail, internet, mute, hlasitost, režimu spánku a další vymazlené čudlíky. Cena produktu je výrobcem stanovena na 37 Eur.

keysonicksk

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

4 Comments

  1. Hezké koťátko, hned bych si ho pořídil.

  2. Na mě by to bylo dost malé… 🙂 Ale jinak design a provedení se mi v celku libí…

  3. Zdravim,
    ta klavesnica je iba pekna. O funkcnosti sa to vobec neda povedat. Tiez ma zaujala a kupil som si ju kedze sa som si myslel, ze sa hodi k mojmu HTPC.
    Problem je s dosahom a vypadkom wireless. V realnom svete dosah pod jeden meter a aj to s hrozou. ak chcete pisat vypadavaju pismenka alebo dlho nie je zadna odozva. Trackball reaguje ako sa mu chce.
    Takze tuto klavesnicu neodporucam….jedine tak do kosa.

  4. Máš pravdu, je zajímavá ale značka není na poli periferií vidět, takže to asi mluví za vše…

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT