Internet

Kincl vs. Lohoré: Jak sledovat Oktagon 35 online?

oktagon 35 logo
Foto: oktagonmma.cz, Tag: OKTAGON

OKTAGON 35 je galavečer bojových sportů pořádaný pod záštitou československé organizace OKTAGON MMA. Celý cirkus vede Ondřej Novotný a Pavol Neruda. Kdo se na něm představí a kde se na něj budete moci podívat online?

Kdy a kde se OKTAGON 35 bude konat

Dějištěm je brněnská Winning Group Arena, a to je nakonec to jediné, co v platnosti zůstává. Dojde k historicky prvnímu turnaji OKTAGONU v Brně mimo Pevnost Brno, tedy se všemi fanoušky, kteří se do Winning Group Areny vejdou. Energizující adrenalinová MMA show a davy fanoušků si v Brně zaslouží něco speciálního včetně známých brněnských bojovníků a vyvrcholení projektu Kdo přežije. Celá akce začíná přesně dnes, tedy 17.9.2022 v 18:00.

Kdo nastoupí do klece?

V platnosti zůstává atraktivní titulová bitva Kincl vs. Lohoré. Vítěz se stane šampionem střední váhy. Patrik Kincl dal svému rivalovi ihned najevo, že ze zápasu obavu nemá a sebevědomě mu především nekompromisně oznámil, co si myslí o jeho zápasnických zkušenostech.

Kincl vs. Lohoré: Jak sledovat Oktagon 35 online? (Foto: oktagonmma.cz)
Kincl vs. Lohoré: Jak sledovat Oktagon 35 online? (Foto: oktagonmma.cz)

Alex Lohoré však trénuje pilně, a to pod dohledem toho nejpovolanějšího. Svoje schopnosti aktuálně tříbí za dozoru svého trenéra. Diváci však nepřijdou ani o další zajímavé zápasy. Do klece nastoupí rovněž duo Ronald Paradeiser a Iamik Furtado. Český borec Robert Pukač vyzve svůj protějšek, a to bude Tomáš Meliš. Na hlavní kartě není zapsán žádný dámský zápas.

V lehké váze se představí Karol Ryšavý vs. František Fodor, Andrej Kalašnik vs. Joel Dos Santos, David Moon vs. Jakub Dohnal. To už se jedná o velterovou váhu.

Kde sledovat online OKTAGON 35?

Ať už je pro vás Brno nedostupné nebo si nestihnete koupit lístek, je potěšující, že stále můžete být v centru dění. Celý večer totiž můžete sledovat i z pohodlí svého domova. Kde a jak?

Pravděpodobně nejjednodušším řešením je pořídit si přímo přístup k oficiálnímu přenosu na Oktagon.tv. Cena je tradičně v předprodeji 10 EUR a v den zápasu 13,99 EUR. Živě můžete soutěž sledovat také na TV Tipsport. Jde to i zdarma, respektive si musíte každý měsíc vsadit 30 Kč, aby vám sportovní přenosy zůstaly dostupné. Výhodou je, že kromě MMA za tuto nijak vysokou sumu získáte přístup i k jiným sportům.

V porovnání s oficiálním sledováním na Oktagon.tv se bezesporu jedná o výhodnější alternativu. Přenosy je možné sledovat i na sesterské sázkové kanceláři Tipsportu, kterou je Chance. Zápasy tedy uvidíte i na její Chance TV.

Komu nevadí určité zpoždění při sledování a chce se dívat hlavně zdarma, může si počkat na záznamy, které se se zpožděním několika dní objevují na oficiálním kanálu Youtube. Pozor, v televizi se zápasy již nevysílají, nenajdete je ani v programu O2 Sport.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet