Tiskové zprávyZe světa IT

Klávesnice s myší a podložkou podpoří fantazii malých dětí: Yenkee

Yenkee logo

Draci v pohádkovém světě pro malé princezny, létající ponorky a vzducholodě pro mladé dobrodruhy. Klávesnice, myš a podložka vyprávějí příběh, který si zamiluje každé dítě. Originální design IT příslušenství navrhla pro značku YENKEE ukrajinská designérka a ilustrátorka Ira Olenina. Série pojmenovaná FANTASY nevyniká jen originálními malůvkami, ale také svojí odolností proti slazeným nápojům, dětským svačinkám a dalším neplechám.

FANTASY Set je k dostání ve dvou variantách, pro holky i kluky. „Toužili jsme vytvořit originální příslušenství i pro ty nejmenší, které by bylo hravé i odolné proti dětské vynalézavosti. Myšlenku se nám podařilo naplnit díky šikovné ukrajinské umělkyni. Té se podařilo najít cestu, jak podpořit fantazii skrze hravý pohádkový design,“ vysvětluje Patrik Kočvara, zástupce značky YENKEE.

Klávesnice s myší Yenkee

Klávesnice s myší a podložkou podpoří fantazii malých dětí

Spolupráce s úspěšnou umělkyní

Klávesnice, myš i podložka jsou laděny do moderního designu. Ten má na svědomí ukrajinská ilustrátorka Ira Olenina s více než 20letou praxí.

Značka Yenkee mne oslovila skrze celosvětovou sociální síť pro nezávislé umělce. Společně jsme ihned našli stejnou řeč a vytvořili unikátní set plný fantazie pro ty nejmenší. Při návrzích jsem se držela jednoduchého pravidla – děvčata mají rády panenky, kluci zase autíčka. Do tohoto jsem stylizovala celou malbu,“ doplňuje Ira Olenina, umělkyně žijící na Ukrajině.

Vysoká odolnost proti všem nešvarům

Do dětských pokojů patří to nejodolnější vybavení. Vylitý sladký sirup nebo stříkající voda. Klávesnice je schopna odolat každé nástraze. Navíc je možné ji poté jednoduše opláchnout pod tekoucí vodou. Klávesnice zároveň zaručuje rychlé a pohodlné psaní za jakýchkoliv podmínek. Jednotlivá tlačítka jsou krásně viditelná a jejich životnost je garantována i po více než 5 milionech stisknutí.

Myš je přizpůsobena dětským rukám tak, aby bylo zajištěno pohodlné držení. Funkčnost zajišťuje optický snímač s vysokým rozlišením. Do páru k myši se hodí podložka pod ni. Ta vyniká neklouzavou pryžovou základnou a snadným čištěním.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Tiskové zprávy