Mobilní telefonyZe světa IT

Kmashi: Power Banka s 9 600 mAh

Aby toho dnes o cestovních nabíjecích akumulátorech nebylo málo, uvedeme zde ještě jednu méně aktuální novinku, která určitě stojí za povšimnutí. Čínská společnost Kmashi totiž nabízí ke koupi 9 600 mAh Power Banku, do které dodává akumulátory společnost ATL.

Nabíjecí cestovní akumulátor KMASHI Power Bank 9 600 mAh

Přední panel napovídá o absenci možnosti nabíjení více telefonů najednou, což jde uskutečnit pomocí nějakého USB Hubu. Nicméně je přenosný akumulátor vybavený indikací pomocí 4 LED diod, které signalizují stav nabití vnitřního akumulátoru. Na předním panelu je ještě v vidění miniUSB port pro připojení adaptéru pro nabíjení, který v tomto portu pro úplné nabití energie musí setrvat až 8 hodin.

Nabíjecí akumulátor je vyráběný v rozměrech 120 x 75 x 15 milimetrů s váhou 235 gramů, což už v kapse či batohu určitě bude znát. O Li-Polymerový akumulátor se v těle postará nenáročná elektronika, jež také zajišťuje ochranu proti přepětí, přehřátí a zkratu. Kmashi Power Bank 9 600 mAh je na čínském trhu dostupný za přibližně 4 100 jenů, což dělá pro přepočtu 1000 korun. V balení naleznete, USB kabel, sadu 8mi konektorů, flanelový pytlík s manuálem a nabíječkou.

Využíváte pro svůj Android smartphone nebo tablet vysokokapacitní cestovní akumulátory, nebo se pouze spoléháte na výdrž samotné baterie v produktu? Určitě se o další alternativy nebo poznatky podělte do komentářů níže, či dejte vědět pomocí lišty na sdílení o této novince i ostatním, děkujeme za projevenou aktivitu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

2 Comments

  1. Vyplatí se to vůbec kupovat? Kapacita je za ty peníze opravdu velice lákavá ale jak je na tom výdrž a hlavně počet nabití, vydrží takovéto akumulátory alespoň rok a více?

    1. Jedná se opět o dovoz z východu, takže moc kvality neočekávejte. Spíše bych volil někde jinde, Sony nabízí kvalitní nabíjecí akumulátor Sony CP-A2LS, nabízí sice jen kapacitu 4 000 mAh ale i tak si myslím, že za cenu pod 1000 korun se jedná o velice výhodnou koupi k zamyšlení.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony