> Novinky ze světa IT

Kniha Steva Jobse v prodeji

Už je doma. Kniha Steva Jobse se již hřeje v mých rukou. Těším se na ni jak malý kluk.

Po otevření na mě dýchne první dojem v českém znění, je neutrální. Papír a celkové provedení knihy by si zasloužilo více kvality, která je u produktů Apple na prvním místě. Primární expedice objednávek začala 15. listopadu 2011.

Kniha v českém překladu bude obsahovat 680 stran, které jsou rozhodně naplněny kvalitním obsahem. Čeští čtenáři nemusí truchlit, o nic nepřijdou oproti americké verzi. Kniha Steve Jobs od Waltera Isaacsona je dílem, které jsem si předčasně nadělil pod stromeček. Dárek potěší i zahřeje srdíčko každého ajťáka od jablečné řeky. V prvních řádcích knihy se dočteme o lidech, kteří v životě Jobse něco znamenali. Úvod nese nadpis iSteve, a je prvním pánem na holení.

Mateřskou distribuci poskytne nakladatelství Práh, na Slovensku se úkonu zmocní Eastone Books. Cena je různorodá, připravme si každopádně čtyři stovky.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

  Doporučeno pro vás >

  2 x komentář, přidáš se?

  1. Už ji taky čtu, tak se pak podělíme o první dojmy 🙂

  2. Už jsem na desáté straně. Jsem zvědav, kdy životopis Steva Jobse dočtu. 🙂

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > > Novinky ze světa IT