Ze světa IT

Knuckles: Tablet za 54 Euro s ICS

Kam zajít pro levný tablet či nějakou zajímavější elektroniku? Nemyslím tím zajímavou specifikací ale hlavně cenou. Eshop Chinavasion.com do své nabídky přidal nový produkt s velice unikátním jménem, Knuckles. Cena je dosti nízká, má vůbec cenu kupovat takovéto produkty?

Levný čínský tablet Knuckles s Androidem

Slovo levný je zde plně na místě, prodejní cena je výrobcem stanovena na 54 Euro, což je v přepočtu s aktuálním kurzem přibližně 1 400 korun. Tablet je vybavený 7 palcovým multidotykovým displejem disponující rozlišením 800 x 480 bodů. V těle se dále ukrývá jednojádrový 1 GHz ARM-ový procesor ATM7013, 512 megabajtů RAM, 4 GB interní paměti a slot pro karty microSD až do kapacity 16 gigabajt.

Knuckles není nikterak výkonově obdařen, což je vidět dle specifikace, nicméně ještě nabídne 0,3 megapixelovou přední VGA kameru, Adobe Flash podporu, WiFi, HDMI port a 2 200 mAh akumulátor pro 3 hodinový provoz v plném zatížení. Cenově dostupný tablet je vybavený systémem od Googlu, přesněji se jedná o verzi Android 4.0.4 ICS.

Rozhodně se o své postřehy či drobné recenze podělte do komentářů pod článkem, budeme jedině rádi. Našli jste cenově výhodnější model, třeba i od jiného výrobce? Podělte se o něj, diskuze je otevřená. Děkujeme, že čtete právě tuto novinku a rádi bychom vás pozvali do naší nové skupiny na Google+.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT