Tiskové zprávyZe světa IT

Konec s vyhazováním peněz za volání, sms a surfování na internetu

Render iPhone 8 Apple look

Dnešní doba s sebou v rámci konkurenčního boje na poli mobilních operátorů přináší velmi pestrou nabídku různých zvýhodněných tarifů a skvělých balíčků, super novinek a nejrůznějších slev, kterými se společnosti předhání, aby nalákaly svého cílového klienta. Otázkou je, zda je právě toto vše pro nás přínosem, či nikoliv. Jsme totiž zahlceni informacemi, jejichž množství může být ve výsledku spíše matoucí. Jestliže se také stěží orientujete v nabídce mobilních operátorů, pomůžeme vám jednoduše a rychle.

Konec s vyhazováním peněz za volání, sms a surfování na internetu

Konec s vyhazováním peněz za volání, sms a surfování na internetu

Vodafone,  O2 nebo T-Mobile?

Vše, co potřebujete k tomu, abyste opravdu dobře zvolili váš budoucí tarif, nejsou hodiny brouzdání na internetu nebo pročítání desítek stran informačních brožur. Online srovnávač udělá vše za vás, na základě vámi zadaných parametrů vybere to nejlepší, co je na trhu aktuálně k dostání. Vše v řádu několika sekund. Každý z operátorů vychází vstříc trochu jiným požadavkům, aby byly pokryty potřeby všech klientů v České republice. Kalkulačka však počítá s tím, že slušnější podmínky vám může poskytnout i jiný operátor, než kterého právě využíváte. Pakliže máte ukončené všechny stávající závazky, potom není co řešit, vždyť přenesení telefonního čísla je záležitostí jen několika dní.

Chci se vázat

Toužíte po levném volání a současně nemáte čas se zabývat tím, kdy vám dojde kredit nebo kde je nejbližší trafika? V tomto případě vám velmi dobře poslouží srovnávač mobilních tarifů, kam stačí zadat pouze kolik minut běžně měsíčně provoláte, kolik přibližně posíláte SMS a vaši spotřebu dat. Na základě těchto individuálních požadavků kalkulačka vygeneruje tarif šitý na míru právě vám. Možná takhle zjistíte, že jste doposud platili příliš a zbytečně. Několik desítek nebo dokonce stovek korun za měsíc není v rámci dlouhodobého rodinného rozpočtu zanedbatelná částka. O vybraný tarif můžete také okamžitě zažádat.

Neomezený tarif pro vyznavače svobody

V současné době vzrůstá také popularita neomezených tarifů. Pokud si toužíte sjednat neomezený tarif a stále tápete, přehled těch nejlevnějších variant mobilních tarifů vám vše jistě usnadní. Ušetřit můžete až 40 %.

Nechci se vázat

Studujete a nemáte pravidelný příjem nebo se jen prostě nechcete upisovat na dva roky? S předplacenou kartou zůstáváte anonymní a své výdaje máte vždy pod kontrolou. Neváhejte a podívejte se na přehledné srovnání předplacených karet.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy