Internet

Konference Apple Developers 2020 (WWDC) začíná v červnu s novým formátem

apple logo sede final
Foto: apple.com, Tag: Apple

WWDC 2020 představí nový online formát s hlavní řečí a relacemi spojujícími miliony vývojářů po celém světě.

Společnost Apple oznámila, že v červnu bude hostit svou výroční konferenci Worldwide Developers Conference jiným způsobem. Ve svém 31. ročníku přinese WWDC 2020 zcela nový online formát plný obsahu pro spotřebitele, tisk i nové vývojáře.

Tato online akce bude příležitostí pro miliony kreativních a inovativních vývojářů tak, aby získali včasný přístup k budoucnosti iOS, iPadOS, macOS, watchOS a tvOS. Tímto se mohou spojit s inženýry společnosti Apple při práci na vytváření aplikací, které obohacují životy zákazníkům po celém světě.

Konference Apple Developers 2020
Konference Apple Developers 2020. #apple

Letos v červnu připravujeme WWDC 2020 inovativním způsobem pro miliony vývojářů po celém světě a spojujeme celou vývojářskou komunitu s novými zkušenostmi,“ řekl Phil Schiller, senior viceprezident společnosti Apple pro celosvětový marketing.

Současná zdravotní situace vyžaduje, abychom vytvořili nový formát WWDC 2020, který přináší kompletní program s online přednáškou a relacemi a nabízí skvělou zkušenost s učením celé naší komunitě vývojářů po celém světě. Budeme sdílet všechny podrobnosti v následujících týdnech. “

Obchod s aplikacemi – App Store je nejbezpečnější a nejživější trh s aplikacemi na světě. Každý týden jej navštěvuje přes půl miliardy lidí.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet