InternetZe světa IT

WebExpo Prague 2011 už se blíží

Za celých deset dní nás čeká jedena velká IT konference. WebExpo Prague 2011 klepe na dveře. Co nás v Praze čeká a nemine? Toť otázka, na kterou známe odpověď.

webexpo 2011

Workshopy

Účastníci konference se mohou účastnit jednoho z workshopů, které se konají ve čtvrtek 22.9. Partnerské workshopy jsou zdarma. Ostatní za 1900 Kč + DPH. U některých je studentská cena 900 Kč + DPH. Workshop HTML5 je nabízen i pro neúčastníky konference za cenu 416 Kč + DPH.

Nabídky práce

Součástí nabídky webových agentur a softwarových společností na akci Job Hall, která bude probíhat na konferenci v pátek 23.9. mezi 13:00 a 15:00, je také nabídka práce přímo na našem webu. Máme nabídky jak pro vývojáře, designéry tak lidi z byznysu. Nebaví Vás nudné nabídky práce?

Seznam účastníků

Již několik ročníků jste nás žádali o možnost domluvit si schůzku s některým účastníkem konference dopředu. Nyní jste se konečně dočkali! Podívejte se na přehled účastníků konference WebExpo Prague a kontaktujte toho, koho chcete jistě potkat.

Pokud nechcete být v seznamu účastníků uvedeni, tak není nic jednoduššího, než se na stránce přihlásit a svoji viditelnost nastavit pouze pro ostatní účastníky konference nebo se úplně skrýt. V tom druhém případě také samozřejmě přicházíte o možnost, aby Vás někdo z dalších účastníků kontaktoval.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet