> Novinky ze světa IT

Koss připravil jablečná sluchátka

Legendární sluchátka Koss Porta Pro se po téměř třiceti letech nepřetržité výroby dočkala mírného vylepšení. Tato inovace není směřovaná pro nikoho menšího, než je Apple. Sluchátka budou prodávána jako příslušenství k iPhonu, iPadu a iPodu.

Došlo ke změně názvu, teď se jim bude říkat Koss Porta Pro KTC. Kvalitní hudební souprava je obohacena ovládacími prvky, přes které se dají pohodlně ovládat veškeré funkce hudebního přehrávače. Využití rozhodně najde také integrovaný mikrofon.

Je to velmi nepatrná změna, ale proč měnit něco tak dokonalého. Koss se však nebojí inovovat, a tak uvedl úplně nové modely jménem Koss IL 100 a 200. Američané přišli s originálním řešením, jež usnadňuje skladování a zabraňuje nadbytečnému zamotávání kabelů. Sluchátka, která jsou v tomto případě malá pecková se scvaknou do sebe a dají se mnohem pohodlněji přenášet, třeba v kapse.

O ceně zatím není ani zmínka, na americký trh by však měli přijít začátkem května a je jen otázkou času, kdy se dostanou k uším českých nadšencům kvalitního zprostředkování hudby, jež tato špičková sluchátka za příznivou cenu bezesporu jsou. Jako každý model by měly být doprovázeny doživotní zárukou.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > > Novinky ze světa IT