Koss připravil jablečná sluchátkaAutor: 28/01/2012 0 comments 1074 shlédnutí

Legendární sluchátka Koss Porta Pro se po téměř třiceti letech nepřetržité výroby dočkala mírného vylepšení. Tato inovace není směřovaná pro nikoho menšího, než je Apple. Sluchátka budou prodávána jako příslušenství k iPhonu, iPadu a iPodu.

Došlo ke změně názvu, teď se jim bude říkat Koss Porta Pro KTC. Kvalitní hudební souprava je obohacena ovládacími prvky, přes které se dají pohodlně ovládat veškeré funkce hudebního přehrávače. Využití rozhodně najde také integrovaný mikrofon.

Je to velmi nepatrná změna, ale proč měnit něco tak dokonalého. Koss se však nebojí inovovat, a tak uvedl úplně nové modely jménem Koss IL 100 a 200. Američané přišli s originálním řešením, jež usnadňuje skladování a zabraňuje nadbytečnému zamotávání kabelů. Sluchátka, která jsou v tomto případě malá pecková se scvaknou do sebe a dají se mnohem pohodlněji přenášet, třeba v kapse.

O ceně zatím není ani zmínka, na americký trh by však měli přijít začátkem května a je jen otázkou času, kdy se dostanou k uším českých nadšencům kvalitního zprostředkování hudby, jež tato špičková sluchátka za příznivou cenu bezesporu jsou. Jako každý model by měly být doprovázeny doživotní zárukou.Autor

Martin Kohout

V ruce iPhone. Technologie. Novinky. Smartphone.

Web: https://freebit.cz

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!