Tiskové zprávyZe světa IT

Kryt na Samsung Galaxy S9 a S9+ ve stylovém a barevném duchu

original logo samsung by 18cjoj d73ybtj

Zvýrazněte své telefony Samsung Galaxy S9 a S9+ stylovým příslušenstvím. S bohatým příslušenstvím pro Samsung Galaxy S9 a S9+ se můžete vyjádřit ještě osobitějším způsobem.

Společnost Samsung Electronics představuje příslušenství pro své nové telefony Samsung Galaxy S9 a S9+, které byly inovativně vyvinuty pro epochu, ve které spotřebitelé stále více komunikují a vyjadřují se pomocí fotografií, videí a emoji. S novým příslušenstvím mohou jejich majitelé ještě více vyniknout. V nabídce je až šest ochranných obalů a pouzder či bezdrátová nabíječka s podporou rychlonabíjení.

Kryt na Samsung Galaxy S9 a S9+ ve stylovém a barevném duchu

Kryt na Samsung Galaxy S9 a S9+ ve stylovém a barevném duchu

Flipové pouzdro LED View

Pohodlné LED View pouzdro nabízí unikátní zpracování s novými materiály. O notifikacích a událostech vás informuje rozšířený LED displej, nyní poprvé s řadou barevných diod, které si můžete přizpůsobit. Vyberte si znaky pro jednotlivé volající a ovládejte svůj telefon pohodlně i v zamčeném módu – přijímejte hovory, upozornění či ovládejte budík. Flipové pouzdro LED View je k dispozici v černé, modré a fialové barvě. Doporučená maloobchodní   cena je 1 599 Kč.

Kryt na Samsung Galaxy S9 a S9+ ve stylovém a barevném duchu

Kryt na Samsung Galaxy S9 a S9+ ve stylovém a barevném duchu (LED View)

Flipové pouzdro Clear View se stojanem

Unikátní Clear View pouzdro je víc než jen ochranným pouzdrem. Nabízí okamžitý přehled o událostech díky funkci Always on Display, a navíc umožňuje přijímání a odmítání hovorů, budíků a upozornění a ovládání hudebního přehrávače i v zamčeném módu.

Samsung Galaxy S9 v prvních recenzích nebude určitě marným smartphonem

To vše je doplněné o možnost jeho využití jako stojanu pro pohodlné sledování filmů, při kterém oceníte jedinečné stereo reproduktory vyladěné od AKG a podmanivý zvuk ve standardu Dolby Atmos. Flipové pouzdro Clear View se prodává v černé, modré, fialové a zlaté barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 399 Kč.

Luxusní a stylový zadní kryt Alcantara

Zadní kryt v koženém vyhotovení Alcantara je zajímavý svým na dotyk luxusním provedením, které zároveň nabízí dostatečnou ochranu telefonu. Odolný kryt ochrání váš telefon, a navíc ho můžete pohodlně umýt vodou a mýdlem. K dispozici je v černé, modré, mátově zelené a červené barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 199 Kč.

Tvrzený ochranný zadní kryt

Velmi odolný kryt, který splňuje americkou certifikaci odolnosti MIL-STD-801 (proti pádům a na teplotní rozsahy). Součástí je i šikovný integrovaný stojan pro jednodušší práci a sledování obsahu. K dispozici je ve stříbrném a černém provedení za doporučenou maloobchodní cenu 999 Kč.

Galaxy S9 od Samsungu nezůstává pozadu, kopíruje konkurenční iPhone X

Látkový odlehčený zadní kryt

Nejnovější přírůstek do rodiny originálních pouzder Samsung se vyznačuje neuvěřitelnou lehkostí a designem, inspirovaným nejúspěšnějšími módními ikonami historie. Prodává se v šedém a červeném provedení za doporučenou maloobchodní cenu 799 Kč.

Silikonový zadní kryt

Praktický zadní kryt pro jednoduché uchopení telefonu vyhotovený v pastelových barvách je velmi zajímavým doplňkem. Zároveň telefonu zaručí kvalitní a spolehlivou ochranu. K dispozici je v černé, šedé, modré a růžové barvě. Doporučená maloobchodní cena silikonového pouzdra je 599 Kč.

Bezdrátová nabíjecí stanice

I nabíjení telefonu může být elegantní s bezdrátovou nabíječkou, která se postará o plné nabití telefonu. Zároveň s ní nemusíte přerušit sledování videí ani psaní zpráv, protože poslouží i jako stojan, který vám poskytne pohodlný úhel pro vaše sledování. K dispozici je v bílé a černé barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 499 Kč.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy