Ze světa IT

Kupa UltraNote: Windows 8 v tabletu

V listopadu čekejme barevné listí ale také tablet, který představí německá společnost Kupa. Je totiž připravena uvolnit model UltraNote s operačním systémem Windows 8. A co uživateli nabídne?

Hybridní tablet Kupa UltraNote na obrázku.

Jedná se o 10ti palcový mobilní produkt s IPS displejem, jež vlastní rozlišení 1920 krát 1200 pixelů. Obrazovka dále propůjčí 10 bodové kapacitní multitouch prostředí a digitizér s 1024 levely senzitivity. Při koupi dostanete na výběr z procesorů řady Core i3, i5 a i7 od Intelu. V základním modelu se skrývají 4 gigabajty operační paměti DDR3, je možno ji plnohodnotně rozšířit až na 8 GB.

Na výběr také dostanete mezi interním úložištěm, 64 nebo 128 GB SSD disk pro vaši muziku, data či obrázky. Tablet dále přinese podporu HDMI portu, 5 megapixelový a 2 MP digitální fotoaparát, dva USB 2.0 porty, WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.0, 3G, 4G LTE, RFID a NFC. Váha UltraNotu při plně nabité baterii jest 760 gramů.

Baterie modelu Kupa UltraNote poskytuje produktu výdrž až 7 hodin v náročném provozu, v režimu StandBy však vydrží až jeden měsíc. Cena ani bližší informace o dostupnosti pro Evropu zatím nejsou známy. Nezbývá tedy nic jiného, než čekat a být naladěni na další informace.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT