> Hardware> Novinky ze světa IT

CES 2011 klepe na IT dveře

Las Vegas bude hostit největší výstavu spotřební elektroniky na zeměkouli. Veletrh spotřební elektroniky, který zahrnuje odvětví jako jsou počítače, notebooky, telefony či TV.

Consumer Electronics Show má už velmi dlouhou tradici, která pramení v roce 1967. Vývoj jde každým týdnem mílovými kroky dopředu a ani krokem zpět. Na co se tedy 6-9. 1. 2011 můžeme těšit? CES si pro nás rozhodně připraví dotykové přístroje všeho druhu, mobilní telefony a hlavně tablety.

Intel ukáže novou mikroarchitekturu Sandy Bridge, která se pohybuje v řádu 32nm technologie. Změnou u SB bude grafický čip a CPU na stejném kusu křemíku.

Koho na velkolepé výstavě můžete potkat? Televizní osobnosti, sportovní hvězdy, známé herce, vládní úředníky, hudební umělce, spisovatele a producenty. Tato smetánka rozhodně měla co do činění s hvězdami Rihanna, Lisa Lisa, James Brown, Black Eyed Peas či Britney Spears.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

  Doporučeno pro vás >

  2 x komentář, přidáš se?

  1. Kdyby to nebylo tak daleko, rozhodně bych se zajel podívat. Určitě to bude hodně moc zajímavý. 🙂

  2. Asi tak, je to přece jenom z ruky. Kdyby to bylo v Praze určitě bych neváhal a to nejsem rozhodně sám. Škoda to je, ale snad se na něj jednou dostanu, abych načerpal tu krásnou atmosféru, která určitě stojí za to!

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > > Hardware