Mobilní telefonyZe světa IT

Android: Smartphone Lava Iris N400

O indické společnosti Lava jsme již na webu pár článků napsali. A není se čemu divit, jedná se o rychle rostoucí značku s dobře vyhlížejícími produkty. Dnes se podíváme na další Dual SIM produkt s Androidem 4.0 ICS, jež byl vypuštěn právě v Indii.

Lava Iris N400 s OS Android ICS

Jméno Iris N400 v sobě skrývá 4 palcový displej s rozlišením 800 x 480 bodů, je samozřejmě kapacitní a dotykový. O výpočetní operace se postará 1 GHz jednojádrový procesor, který nepatří zrovna mezi ty nejmodernější. Můžeme dále pokračovat 512 MB ROM /pro data pouze 127 MB/, 512 megabajty operační paměti RAM a slotem pro karty microSD až do kapacity 32 gigabajt.

Jak jsem již napsal výše, jedná se o Dual SIM smartphone, který je na východních trzích hodně prodávaný, a nejen tam. Telefon na přední i zadní straně skrývá dvě kamery, přední je obdařena 0,3 MP a zadní 5 megapixely. Model N400 je obdařen standardní konektivitou, jako je GPS, WiFi či Bluetooth a vlastní 1500 mAh akumulátor pro jedno až dvoudenní provoz.

Lava Iris N400 s operačním systémem Android Ice Cream Sandwich 4.0.1 je nyní k dispozici ke koupi v Indii přes Flipkart.com za 6399 rupií, což je po přepočtu 2 300 Kč. Určitě se o své poznatky k smartphonu, doplňující informace či o drobné recenze podělte do komentářů níže nebo pomocí lišty na sdílení dejte vědět o této novince i ostatním. Děkujeme a budeme jen rádi za aktivitu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony