Mobilní telefonyZe světa IT

Smartphone: Lenovo LePhone P770

Lenovo, výrobce kvalitních počítačů, notebooků a jiné elektroniky uvádí na světový trh nový mobilní produkt jménem LePhone P770. Asi největším lákadlem je 4.5″ IPS QHD displej s rozlišením 960 x 540 pixelů a vysoká výdrž akumulátoru, jež propůjčí až 30 dní v pohotovostním režimu.

Lenovo LePhone P770

Standardem mezi chytrými telefony se stává dvoujádrový procesor, i zde je použitý, a to na frekvenci 1,2 GHz. Jedná se o ARM-ový čip MediaTek MT6577. Smartphone je postavený pro systém Android 4.1 Jelly Bean, který je uložený v 4 GB vnitřním úložišti a také propůjčí 1 GB RAM. V rozměrech 133 x 67 x 11,9 milimetru je skrytý 3 500 mAh akumulátor, který uživateli poskytne až 644 hodin v provozu a 1749 minut hovorů.

Telefon v šasi ještě vlastní dva sloty pro SIM kartu, GPS modul a standardně podporuje FM rádio, 3.5 mm jack pro sluchátka, USB, 3G a WiFi. Na přední straně je pro videohovory připravena 0.3 megapixelová kamerka, zadní strana však nabídne 5 MP optický čip, jež určitě poskytne kvalitnější fotografie. Lenovo LePhone P770 je právě v těchto dnech dostupný na východním trhu v přepočtu za přibližně 5 300 Kč.

Určitě se o své poznatky k smartphonu, doplňující informace či o drobné recenze podělte do komentářů níže nebo pomocí lišty na sdílení dejte vědět o této novince i ostatním. Děkujeme a budeme jen rádi za aktivitu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

2 Comments

  1. Bude i vánoční soutěž o tento báječný mobil ? 🙂

    1. Vánoce se kvapem blíží, což je pravda. Každopádně se tento telefon k nám asi jen tak nedostane, jedná se o zatím zahraniční kousek. Nicméně je za tyto peníze velice lákavý a možná, že bych o něm i za určitých podmínek mohl uvažovat. Soutěže proběhly zatím dvě, hrálo se ale jen o reklamní trička, flash paměti a jiné reklamní věci. Pokud se najde sponzor, soutěž můžeme spustit.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony