Tiskové zprávy

Ultrabook IdeaPad U300s od Lenova

Společnost Lenovo přináší do módního světa dva nové luxusní modely – Ultrabook IdeaPad U300s a notebook IdeaPad U400.

Díky spojení haute couture a špičkové technologie jsou tyto notebooky určené pro módně smýšlející spotřebitele, kteří požadují produkt, jenž je nejen stylový, ale zároveň i výkonný – tedy pro jednotlivce, kteří berou techniku a módu vážně.

„Nová řada notebooků IdeaPad U od společnosti Lenovo nabízí lidem, kterým záleží na stylu, vše, co potřebují, navíc ve štíhlém, mobilním a velmi elegantním balení,“ říká Pavel Janich ze společnosti Lenovo. „Notebooky IdeaPad U300s a IdeaPad U400 jsou ideálním luxusním příslušenstvím pro tuto sezónu. Nabízejí kombinaci produktivity a zábavy v jednom stylovém zařízení.“

Ultrabook IdeaPad U300s

Nápadně štíhlý Ultrabook IdeaPad U300s, vyvinutý ve spolupráci se společností Intel, je unikátní stroj pro spotřebitele, kteří ocení styl i rychlou odezvu. Je vybavený druhou generací procesoru Intel Core i5 s technologií Intel Turbo Boost 2.0 a startuje již za 10 sekund díky technologii Enhanced Experience 2.0 RapidDrive SSD. Ultrabook IdeaPad U300s je vždy připraven k akci, ať už je před ním jakýkoliv úkol. Má 13,3palcový ultra štíhlý širokoúhlý HD displej, 4 GB DDR3 paměti a až 256 GB SSD.

lenovo IdeaPad U300s

Pro konstrukci elegantního a lehkého notebooku s váhou pod kilogram a půl a tloušťkou necelých 15 milimetrů byl zvolen jednodílný hliníkový plášť. K dispozici je v provedení Graphite Grey, přičemž tato moderní barva byla aplikována elektrolytickým procesem na pískovaný povrch pro vytvoření dokonalého nátěru odolného proti poškrábání.

K dalším inteligentním technologiím patří prodyšná klávesnice (Breathable Keyboard), jediná svého druhu, a technologie Intel Advanced Cooling umožňující proudění vzduchu dovnitř klávesnicí a ven po stranách a zadními panty. Tato konstrukce odstraňuje potřebu větracích otvorů na spodní straně notebooku a je tak ideální pro dlouhodobé používání na klíně nebo dokonce na polštáři.

Navzdory svému ultratenkému designu umožňuje Ultrabook IdeaPad U300s s Lenovo baterií s dlouhou životností (Long Life Battery) až 8 hodin tvůrčího využití nebo neuvěřitelných 30 dní v pohotovostním režimu. S funkcí Lenovo RapidCharge lze jeho baterii nabít na 50 % kapacity za pouhých 30 minut. Notebook dále nabízí Bluetooth, vysokorychlostní Wi-Fi 802.11n, konektory USB 2.0 a USB 3.0 a HDMI, stejně jako integrovanou 1,3 megapixelovou (720p HD) webovou kameru.

Ultrapřenosný notebook IdeaPad U400

IdeaPad U400 je ztělesněním stylového, ultraštíhlého notebooku s inteligentními technologiemi, které umožňují spotřebitelům zvládnout pohodlněji více práce. Notebook IdeaPad U400 je dodáván s druhou generací procesorů Intel Core a startuje za méně než 17 vteřin díky volitelné technologii RapidDrive SSD. U400 má 14palcový HD displej a 1GB grafiku AMD Radeon HD6470M, může být vybaven až 8 GB paměti DDR3, až 1 TB HDD pro ukládání dat a až 256 GB SSD. U400 má také integrovanou štěrbinovou mechaniku DVD-RW.

lenovo ideapad u400

Baterie s dlouhou životností vydrží u U400 až sedm hodin produktivní práce. Model je vybaven stejnou technologií prodyšné klávesnice, jako má Ultrabook IdeaPad U300s.

Spousta zábavy

Ultrabook IdeaPad U300s a IdeaPad U400 jsou vybaveny podporou HD grafiky, výstupem HDMI a integrovanými stereo reproduktory s technologií SRS Premium Surround Sound pro dokonalý zvukový zážitek, například při sledování DVD s filmem „Ďábel nosí Pradu“, při on-line streamování nejnovější módní přehlídky Mary Ma nebo při poslechu Beyonce.

S technologií Intel Wireless Display (WiDi) integrovanou v IdeaPad U300s nebo ultrapřenosném notebooku IdeaPad U400 si můžete navíc bezdrátově přenést obsah z počítače na obrazovku vašeho plazmového nebo LCD televizoru.

Ceny a dostupnost

Oba modely budou k dispozici na našem trhu v průběhu listopadu za cenu od 16 999 Kč bez DPH.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy