InternetTiskové zprávy

Lenovo + T-Mobile data s 50% slevou

T Mobile new

Lenovo nabízí spolu s T-Mobile data s 50% slevou. Lenovo ve spolupráci s T-Mobile připravilo pro své zákazníky zajímavou nabídku, tentokrát v podobě 50% slevy na datové tarify Internet na cesty Standard a Internet na cesty Premium k notebookům, netbookům, 3G tabletu a All-in-One počítačům značky Lenovo. Akce platí celý rok, do 30. září 2012. Doba trvání smlouvy je dva roky.

Zákazníci, kteří si v běžné síti IT prodejců koupí jeden z atraktivních notebooků, netbooků, 3G tabletu nebo All-in-One počítačů Lenovo, získají poukaz na exkluzivní nabídku paušálních datových tarifů od společnosti T-Mobile. Voucher lze uplatnit na všech značkových prodejnách, infolince nebo prostřednictvím e-shopu na adrese www.t-mobile.cz/lenovo.

Lenovo + T-Mobile data s 50% slevou

Lenovo + T-Mobile data s 50% slevou

 

Ti, kteří hledají výkonného a zároveň designového společníka na cesty, si mohou vybrat notebook IdeaPad U260, který nabízí skleněný touchpad, hliníkový kryt a palm rest potažený nejjemnější kůží. Vyváženou kombinaci pro každodenní použití pak představuje notebook Lenovo ThinkPad Edge, který je k dispozici v několika provedeních. Vysoký výkon, multimediální funkce a stylový vzhled v několika barevných provedeních najdou uživatelé u řady IdeaPad Z.

Notebooky Ideapad Z370 přicházejí s 13“ a Z570 spolu s Z575 přicházejí s 15,6“ širokoúhlým displejem a stylovou klávesnicí, která nabízí zaoblené klávesy pro pohodlné psaní.

Sleva 50 % platí na dva datové tarify: Internet na cesty Standard a Internet na cesty Premium. Internet na cesty Standard poskytuje objem dat do výše 3 GB. Měsíční paušál po slevě činí 250 Kč vč. DPH po celou dobu trvání smlouvy (běžná cena je 499 Kč s DPH). Internet na cesty Premium už má limit podstatně vyšší – 30 GB, což poskytuje přístup k objemnějším datům za zvýhodněný paušál 500 Kč měsíčně, standardně stojí 999 Kč s DPH.

Aby byla nabídka opravdu kompletní, získají klienti navíc rovnou i USB modem za 1 Kč. U tarifu Internet na cesty Standard jde o modem ZTE MF190, k Internetu na cesty Premium je to pak modem zpřístupňující komfort maximální rychlosti sítě s vylepšenou technologií HSPA+, Huawei E1823. Každý zákazník si může aktivovat vždy jeden vybraný tarif.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Ať už konečně zlevní i volání. Čeští operátoři jsou snad nejdražší v celé Evropě. Tyhle ceny jsou do nebe volající. Dnes jsem slyšel v rádiu, že i snad Slovensko má levnější hovory, než ten náš stát.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet