Ze světa IT

Lenovo ThinkPad Tablet v rytmu ICS

Na jaře letošního roku přijde Android 4.0 ICS na tablet Lenovo ThinkPad. V krátkosti nastíním bližší specifikace, aby bylo jasné, o jaký přístroj se to vlastně jedná.

Tento tablet se na našem trhu prodává od léta roku 2011. Jedná se o desetipalcový přístroj, jeho displej je schopen rozpoznat speciální dotykové pero. Je překryt bezpečnostním sklem Gorilla Glass.

lenovo thinkpad tablet 1

Jelikož se jedná o ThinkPad, je jasné, že to nebude nějaká stylovka, tento tablet se velmi podobá notebookům řady ThinkPad a je určen výhradně k práci. To však neznamená, že by nebyl výkonný. Naopak, jedná se o velmi povedený stroj, který pohání Nvidia Tegra 2, což je dvoujádrový procesor taktovaný na jeden gigahertz, spolu s ním se o výpočetní operace stará 1 GB RAM.

Setkáme se u něj i s mini-HDMI konektorem. Nabízí se v 64, 32 a 16 gigabajtové verzi. Jeho systémem je Android 3.0 a ten se teď dočká inovace.

Android Ice Cream Sandwich

Vhod přijde inovovaný prohlížeč, hlasový vstup nebo odemykání pomocí rozpoznání obličeje. Ice Cream Sandwich přinese spoustu inovací a ve spojení s povedeným strojem od Lenova to bude více než dobrá symbióza, máme se tedy na co těšit.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT