Software

Letní hity v aplikacích. Podívejte se na tipy od Applu

apple logo sede final
Foto: apple.com, Tag: Apple

Léto je tu a s ním i spousta zábavy. Avšak v dnešní době, kdy se bez svého smartphonu obejde už jenom málokdo, je stále důležitější mít v telefonu takové aplikace, které vám letní zábavu ještě o něco více zpříjemní. A proto přišel Apple s představením seznamu letních hitů, do něhož zahrnul celkem 9 mobilních aplikací pro iPhony s nimiž by mělo být letošní léto ještě nezapomenutelnější.

Oblíbenou letní kratochvíli bývá sledování videí – není nad večerní posezení s přáteli u dobrého filmu či seriálu. Za tímto účelem Apple doporučuje například aplikaci služby Amazon Prime Video, v níž můžete nalézt tisíce zahraničních filmů.

Několik jich je dokonce i s českým dabingem, případně titulky. Podobné služby nabízí i druhá z aplikací MUBI, ta však v porovnání s Prime Video má ve své databázi pro české diváky méně relevantních titulů. Poslední z doporučených aplikací z této kategorie je pak Twitch. Díky němu si i přes léto můžete vychutnávat živé přenosy vašich oblíbených streamerů.

Podívejte se na tipy od Applu
Podívejte se na tipy od Applu

Apple neopomněl ani na aplikace pro úpravu fotek z letní dovolené

Během léta se dá navštívit mnoho zajímavých míst, které stojí za vyfocení. Pokud vám však nestačí základní nabízené možnosti a filtry fotoaparátu, Apple vám doporučuje aplikaci Camera+ 2, pomocí níž budete schopni snadno a rychle upravit fotky podle vaší libosti.

Mezi tipy nechybí ani appka Storybeat, která vaším fotografiím dokáže vdechnout život – můžete jejím prostřednictvím třeba k fotografii přidat hudbu. S úpravou fotek a videí vám umí skvěle pomoci i aplikace Splice, tedy poslední z výčtu letních hitů z kategorie zaměřené na focení.

Poslední kategorií Applem doporučovaných letních aplikací jsou pak ty zaměřené na venkovní aktivity v přírodě. Čas strávený na rybách vám dokáže příjemně zpestřit aplikace WeFish. Milovníkům pěší turistiky zas udělá radost appka Wikiloc v níž lze najít tipy na túry. Nesmírně zajímavá je i mobilní aplikace Peakvisor, která vám poodhalí názvy vrcholků při cestě po horách.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Software