> Mobilní telefony

LG a 140 mil. produktů

lg logo final
Foto: LG

Jižní korejská společnost LG Electronics se bude snažit v tomto roce zaplavit mobilní trh 140 miliony produktů své značky, klade si velké cíle v roce 2010, nárůst výroby o více jak 20% oproti roku 2009.

Hlavním cílem pro LG v tomto roce bude rozšíření své přítomnosti v Koreji a severoamerické části, kde chce být uznávána jako poskytovatel inovativních, vlastních smartphonů. Když už mluvíme o chytrých telefonech, to je segment, na který LG hodně sází, s rokem 2010 firma představí asi 20 smartphonů založené na Android, Windows Mobile a Linux.

“Stojíme před další revoluční změnu v mobilním průmyslu díky rychlému růstu smartphonů a poptávky po výbavě a lepších službách,” řekl Dr. Skott Ahn, prezident a generální ředitel společnosti LG Electronics Mobile Communications. LG hodlá na své výrobě hodně zapracovat a předpokládá vrchol své aktivity v roce 2012.

LG Electronics je v současné době třetí největší výrobce mobilních telefonů hned za Nokia a Samsung.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > > Mobilní telefony