Ze světa IT

LG a nový 3D produkt jménem DM92

LG uvolní další zobrazovací 3D produkt. Novinka se jmenuje DM92. Připravme si místo na stole pro 27 palcový displej, který nás navštíví již v polovině roku 2012. Monitor má 1 mm super tenký rámeček a přináší IPS technologii, která nabízí vysokou barevnou přesnost a zvýšení pozorovacího úhlu k hodnotě 178 stupňů.

lg dm92

Vedle modelu DM92 bude představen i model DM82 a DM52, které budou vybaveny taktéž 3D podporou. DM82 jest vyráběn v 23 palcové velikosti se dvěma 7 W reproduktory, zatímco DM52 bude k dispozici v obou provedeních, a to 23 a 27″. Za poslední model je považován zobrazovací prvek jménem D43, který je dodáván s 2D-3D konvertorem.

LG DM92 také spotřebuje o 25 procent méně energie než jeho předchůdci. Vyčkejme tedy na další parametry tohoto zobrazovacího řešení, které má našláplo technologicky vyspělou cestou.

Určitě se o své poznatky k chytré televizi, doplňující informace či o drobné recenze podělte do komentářů níže nebo pomocí lišty na sdílení dejte vědět o této novince i ostatním. Našli jste k této televizi levné příslušenství? Diskuze je otevřená. Děkujeme a budeme jen rádi za aktivitu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT