Novinky ze světaSmartphone

Pidimužík jménem LG Optimus L3

LG Optimus L3 je telefon v malém formátu. Švédský prodejce Cdon začal přijímat objednávky na nadcházející androidí model E400.

Ano, je to tak. Už nejsou v kurzu velká auta s objemným motorem. Nastupuje malý mobil s velkým kreditem.

Optimus L3 patří mezi cenově přívětivé produkty. V tom mu napomáhá pouze 3,2 palcový kapacitní displej s rozlišením 240 krát 320 bodů, 3 MPx fotoaparát, který si poradí s fotkou v rozměrech 2048 krát 1536 pixelů, slot pro karty microSD, FM rádio, GPS, HSDPA, WiFi /Hotspot/ a Bluetooth. Smartphone měří 101,2 x 59,9 miGR2T424Elimetrů.

Androidí miláček všech žen běží na operačním systému Google Android 2.3. Rozumná je taktéž cena, která se po převodu měny zastavila na hodnotě 3800 Kč. Určitě se o své myšlenky, či drobné recenze podělte do komentářů níže, nebo dejte o této novince vědět i ostatním pomocí pohyblivé lišty na sdílení na levé straně od těchto řádků. Budeme moc rádi za každý postřeh, děkujeme.

5 x komentář, přidáš se?

  1. Za ty prachy bych ho skousnul!

  2. Smartphone Optimus L3 – ani nevím, ale padl mě do oka. Parametry ho řadí do kasty pro obyčejné smrtelníky, ale pokud by měl 5 MPx foťák a kvalitní displej, asi bych neváhal.

  3. […] MWC ve španělské Barceloně budou představeny hned tři telefony v L- Style designu. LG Optimus L3 s 3,2“ displejem bude v Evropě dostupný již od března, další telefony přijdou později a […]

  4. […] Motorola si pro americký trh připraví další androidí dobrotu. Po úspěšném chytrém telefonu Motorola Defy přichází jeho menší bráška, Defy Mini. Jako by se roztrhl pytel s malými a levnými telefony. Ve stejné třídě se pohybuje již zmíněný LG Optimus L3. […]

  5. Tak jsem tu nasel kód na ingress „miGR2T424Elimetrů“ díky za něj 😀

Komentuj článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doporučeno pro vás >

Další novinky > Novinky ze světa