> Mobilní telefony> Novinky ze světa IT

MWC 2012 – smartphone LG Miracle

Vypadá to, že LG chystá pro rok 2012 velké věci. Ačkoliv nejvíce diskutované telefony jsou z dílen Samsungu a Applu, tento Jihokorejec vypouští neurčité specifikace o svých smartphonech, jež by měly být představeny na letošním Mobile World Congressu jako na běžícím páse.

Dalším z nich se stává LG Miracle. Jedná se o zařízení se systémem Windows Phone 7.5 Mango. Disponuje 4 palce velkým WVGA displejem, jež používá známou technologii NOVA, kterou tento jihokorejský gigant propůjčil například smartphonu LG Optimus Black.

Měl by být poháněn 1 gigahertzovým procesorem, blíže nespecifikovaným. Jeho optika bude absolutním standardem 5 Mpx vzadu a s největší pravděpodobností 2 vpředu.

Interní paměť činí úctyhodných 8 GB, externí paměť podporovat nebude, systém tuto výsadu neumožňuje. Samozřejmostí je podpora Bluetooth, HSDPA a Wi-Fi.

Miracle bude disponovat jednou funkcí, která v dnešní době není zrovna nejrozšířenější, je jí NFC, jež se používá k rychlému spárování, či placení v obchodech pomocí mobilního telefonu. Je možné, že až vyjdou Windows 8, tento telefon se dočká jejich updatu.

S téměř stoprocentní jistotou můžeme konstatovat, že bude představen na mobilním kongresu v Barceloně, a tak se můžete těšit na čerstvé informace, jež budou spojené s LG Miracle.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

  Doporučeno pro vás >

  1 Komentář:

  1. Interní paměť útyhodných 8 GB? Co to je? Ten telefon je po všech stránkách průměrný, nic extra, ale určitě bude kvůli licenci na WP 7.5 stát alespoň šest tisíc…

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > > Mobilní telefony