MWC 2012 – smartphone LG MiracleAutor: 17/02/2012 1 1071 shlédnutí

Vypadá to, že LG chystá pro rok 2012 velké věci. Ačkoliv nejvíce diskutované telefony jsou z dílen Samsungu a Applu, tento Jihokorejec vypouští neurčité specifikace o svých smartphonech, jež by měly být představeny na letošním Mobile World Congressu jako na běžícím páse.

Dalším z nich se stává LG Miracle. Jedná se o zařízení se systémem Windows Phone 7.5 Mango. Disponuje 4 palce velkým WVGA displejem, jež používá známou technologii NOVA, kterou tento jihokorejský gigant propůjčil například smartphonu LG Optimus Black.

Měl by být poháněn 1 gigahertzovým procesorem, blíže nespecifikovaným. Jeho optika bude absolutním standardem 5 Mpx vzadu a s největší pravděpodobností 2 vpředu.

Interní paměť činí úctyhodných 8 GB, externí paměť podporovat nebude, systém tuto výsadu neumožňuje. Samozřejmostí je podpora Bluetooth, HSDPA a Wi-Fi.

Miracle bude disponovat jednou funkcí, která v dnešní době není zrovna nejrozšířenější, je jí NFC, jež se používá k rychlému spárování, či placení v obchodech pomocí mobilního telefonu. Je možné, že až vyjdou Windows 8, tento telefon se dočká jejich updatu.

S téměř stoprocentní jistotou můžeme konstatovat, že bude představen na mobilním kongresu v Barceloně, a tak se můžete těšit na čerstvé informace, jež budou spojené s LG Miracle.Autor

             

Martin Kohout

Deset let administrátorem. Oblíbené tagy: iPhone, Apple, smartphony a SEO.

Tady jsem doma: https://freebit.cz

Komentáře (1)

Interní paměť útyhodných 8 GB? Co to je? Ten telefon je po všech stránkách průměrný, nic extra, ale určitě bude kvůli licenci na WP 7.5 stát alespoň šest tisíc…

Odpovědět

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!