Ze světa IT

LG představuje novou řadu X a modely X Cam a X Screen

lg logo final
Hlavní TAG » LG

Společnost LG představila novou řadu X, ve které každý model nabídne jednu neobyčejnou funkci. První smartphony řady X nesou označení X Cam a X Screen. Již z názvu je zřejmé, jaká bude silná stránka u jednotlivých modelů.

X Cam nabídne, na dnešní dobu, standardní hardwarovou výbavu. Naleznete u něho podporu LTE, 2 GB RAM, 8-jádrový procesor s frekvencí 1,14 GHz, 16 GB paměti a 5,2 Full HD displej. Ovšem ono kouzelné slůvko Cam v názvu napovídá, že jeho silnou stránkou bude fotoaparát. LG X Cam nabídne duální fotoaparát (13 MPx a 5 MPx) na zadní straně a 8 MPx fotoaparát pro kvalitní selfie na přední straně telefonu. Veškeré této výbavě bude dodávat energii 2520 mAh baterie a Android ve verzi 6.0.

Oba zástupci (X Cam a X Screen) nové modelové řady X
Oba zástupci (X Cam a X Screen) nové modelové řady X

Druhým modelem je X Screen. Mimo obdobné hardwarové výbavy bude jeho doménou displej resp. displeje. Smartphone nabídne 4,93″ HD zobrazovač, který bude doplněný o druhý displej s velikostí 1,76″. Ten nabídne rozlišení 520 x 80 pixelů a jeho účel bude podobný jako u modelu V10. Půjdou na něj umisťovat zástupci oblíbených aplikací, případně bude upozorňovat na plánované nebo zmeškané události či nabídne možnost ovládání hudebního přehrávače.

Oba modely budou distribuovány v několika barevných provedeních (bílá, růžová, zlatá a černá). Na trh by se měly dostat v měsíci březnu. Cena zatím není známa. Jak se vám novinky líbí? Těšíte se na ně? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích pod článkem.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT