Ze světa IT

Nový jihokorejský notebook LG A540

Na jihu Korejského poloostrova se to elektronickými novinkami jen hemží. Každou chvíli přicházejí nové tablety, smartphony, notebooky a spoustu dalších druhů spotřební elektroniky. Občas se objevují poněkud zvláštní či nezvyklá zařízení, jako je například Asus PadFone.

lg a540

V tomto článku se nebudeme věnovat nezvyklému zařízení, ale nečekaného produktu, který se u daného výrobce téměř nevyskytuje.

Nebudeme vás napínat. Na následujících řádcích se budeme věnovat LG, které uvedlo nový notebook. Říká si A540 a je možné ho získat ve dvou verzích.

První dostane 3D monitor, to je jeho jediná a hlavní změna oproti jeho méně vybaveného bráškovi. S třetím rozměrem ale přichází i vyšší cena, a tak se levnější verze možná bude těšit větší úspěšnosti. Samozřejmým příslušenstvím k zařízení tohoto rázu jsou 3D brýle, v jeho případě bohužel pasivní, a tak se nedočkáme tak propracovaného deklarovaného rozměru. Potěší alespoň jejich stylové provedení.

Druhá verze výbavy sice 3D nezvládá, za to disponuje skvělým 15,6 palcovým zobrazovačem, který používá IPS technologii, jenž je u tohoto jihokorejského výrobce k vidění velmi nezřídka.

Oba stroje dostanou pod kapotu procesory Intel Core i7. Pro plynulý chod kvalitního zobrazování je potřeba dostatečného grafického výkonu, který je u těchto notebooků zaručen grafikou GeForce GT555M.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Ze světa IT