Mobilní telefonyZe světa IT

LG X3 přichází se čtyřmi jádry

LG včera poodhalilo nový smartphone jménem LG X3. V telefonu prý bude tepat srdce v podobě čipu nVidia Tegra 3.

Do MWC 2012 zbývá jen pár dnů a každou chvíli se roztrhne pytel s novými smartphony. Příští týden by měly začít na veřejnost unikat informace o tom, co jaký výrobce představí.

Tento rok bude Mobile World Congress ve znamení Quad-Core telefonů, a tak LG získává náskok a je jen otázkou času, kdy se začnou objevovat další čtyřjádrové telefony.

nvidia tegra 3

Ale zpět k modelu LG X3. Jedná se o velmi zajímavý smartphone, který disponuje 4,7 palcovým HD displejem v rozlišení 720 krát 1280 px, tloušťkou 9 mm a velmi  elegantně zpracovaným designem. Jak jsem již zmiňoval v telefonu bije křemíkový čip nVidia Tegra 3, samozřejmostí je Android ve verzi 4.0 Ice Cream Sandwich.

LG

Vnitřní paměť činí úctyhodných 16 GB prostoru rozšiřitelných o SD karty, zdroj energie zajišťuje akumulátor s kapacitou 2000 mAh, tak se snad nebude muset nabíjet po dnu používání, jak tomu je u většiny dnešních chytrých telefonů. Potěší také slušný osmimegapixelový fotoaparát.

Jihokorejské LG tak připravilo koktejl namíchaný z velmi atraktivních parametrů, které přilákají nejednoho smartphonového nadšence. Teď jen vyvstává otázka, jak si společnost poradí s cenovou politikou, prezentací telefonu či popřípadě reklamou. Každopádně má ale nesporně tento telefon našlápnuto tou správnou nohou.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony