Internet

Like House online a zdarma. Jedna vila, sedm soutěžících

LIKE HOUSE online
Hlavní TAG » Like House

Nová reality show LIKE HOUSE se stala fenoménem. Sedmička influencerů se na tři měsíce nechala zavřít do vily poblíž Berouna. Co se ve vile děje a kde se na to můžete dívat?

Z osmi soutěžících je nakonec ve vile sedm

Původně se mělo v reality show představit osm soutěžících, konkrétně:

  • Tomáš Běhounek (@t0mi.jpg)
  • Lada Horová (@laaduska)
  • Barbora Chvojková (@barcachvojku)
  • Adam Kajumi (@adamkajumi)
  • Marie Rosecká (@maru_rosecka)
  • Barbora Stříteská (@barborastriteska)
  • Jan Svěcený (jenisek_)
  • Marek Valášek (@datel_marek)

Tou, která nakonec show vzdala ještě dřív, než vůbec začala, byla influencerka Bára Chvojková. Ta odstoupila ze soutěže z vlastního rozhodnutí těsně před jejím začátkem. Bára totiž jako studentka střední zdravotnické školy chodí v rámci pracovní povinnosti pomáhat do nemocnice. Navíc se mladá studentka aktuálně připravuje na maturitu a budoucí studium vysoké školy. S náročným natáčením se všechny povinnosti nedaly skloubit.

Co se děje ve vile

Do vily se tedy nakonec podívalo sedm soutěžících. Jde o osobnosti známé především ze sociálních sítí TikTok, Instagram a YouTube.

LIKE HOUSE prima
Like House online a zdarma (Foto: iPrima)

Jejich pobyt bude po celou dobu pod bedlivým dohledem televizních kamer. Sledovat diváci mohou každodenní život party mladých lidí. O rozproudění života za zdmi luxusní vily se však zasadí i štáb. Ten si pro influencery připravil různé soutěže a výzvy.

Účastníkům jde především o hlavní výhru v podobě půl milionu korun. O tom, kdo ho získá, rozhodnou diváci svým hlasováním prostřednictvím mobilní aplikace. Pro mladé soutěžící je tak reality show bezesporu rovněž prostředkem k tomu, jak se zviditelnit.

Kde se dívat na LIKE HOUSE

Pořad každý všední den od 17:15 vysílá TV Prima na svém hlavním kanále. Kdo nemá TV nebo mu nevyhovuje vysílací čas, může se dívat na jednotlivé epizody rovněž online.

Show Like House má stanovená pravidla. Dopravit se po víkendu do vily se soutěžícím občas nechce.

V archivu TV Prima jsou jednotlivé díly reality show volně dostupné. Pustit si je můžete dokonce i zpětně. Pokud by vám tím pádem některý z dílů unikl, tady si pohodlně pustíte i každou epizodu.

V primáckém archivu jsou navíc dostupné sestřihy a bonusové materiály. To vše online a pochopitelně zcela zdarma. K tomu, abyste mohli program sledovat, navíc nepotřebujete ani žádnou registraci. Stačí vám tedy jen fungující internetové připojení.

Proč se registrovat v archivu Primy

Registrovat v archivu se nemusíte, ale registrace pro vás jako sledujícího může mít některé výhody, které stojí za zvážení.

U vybraných pořadů, filmů a seriálů získáte možnost sledovat je v HD kvalitě. Svoje oblíbené pořady si navíc můžete přidat do oblíbených, abyste se k nim později mohli vrátit. Po registraci je možné si též uchovávat historii sledování.

Reality show LIKE HOUSE je jedinečný formát, který nemá v českém televizním éteru obdoby. Diváci budou po dobu tří měsíců sledovat každodenní život soutěžících, jejich vztahy, radosti, strasti i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi.

S iPrima registrací získáte přístup k oblíbenému obsahu na webu, v mobilní aplikaci i v HbbTV ve vaší televizi. Vybrané pořady si navíc máte možnost stáhnout do své mobilní aplikace. K jejich sledování potom už nepotřebujete internetové připojení.

Zásadní výhodou registrace je rovněž to, že kompletní obsah archivu Primy můžete sledovat bez přerušení reklamou.

Sledujte LIKE HOUSE na Lepší.TV

Sledovat nejen tento projekt můžete stejně tak prostřednictvím služby Lepší.TV. Jedná se o možnost dívat se až na 125 televizních stanic s množstvím moderních funkcí, jako je nahrávání, zpětné zhlédnutí či přetáčení.

K tomu, abyste mohli tuto službu využít, potřebujete technické vybavení v podobě Smart TV, počítače, mobilního telefonu či tabletu s aplikací Lepší.TV nebo běžnou televizi se zařízením nazvaným Lepší.TV BOX. To je vlastně alternativou běžného set-top boxu.

Celá služba je pochopitelně zpoplatněna. Samotné používání služby Lepší.TV vás podle tarifu vyjde na 199 Kč za měsíc nebo v levnější verzi na 99 Kč za měsíc. Levnější služba má omezenou funkčnost, obsahuje pouze 37 stanic, 410 filmů v archivu a možnost přehrávání pouze 10 dní zpětně.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet