Tiskové zprávyZe světa IT

Myška Logitech Wireless M515

Logitech představil bezdrátovou myš Logitech Wireless Mouse M515 speciálně navrženou pro použití v obývacím pokoji.

Společnost Logitech představila bezdrátovou myš Logitech Wireless Mouse M515, která nabízí snadnou navigaci i na měkkém povrchu – například z vaší pohovky, postele nebo polštáře.

logitech M515 CTG

Pro myš Logitech Wireless Mouse M515 je charakteristická uzavřená spodní část krytu, díky čemuž je pohyb myši po tkanině hladký a bezproblémový, a dále čidlo doteku ruky, které zajišťuje, že myš bude aktivní pouze v okamžiku, kdy si to přejete.

„Miliony lidí mají dnes k televizoru připojený počítač a myš M515 byla navržena s cílem naplnit potřeby tohoto specifického způsobu použití,“ řekl Jiří Beneš ze společnosti Logitech. „Protože technologie se vyvíjejí a souběžně se proměňují i zvyky a chování spotřebitelů, společnost Logitech vyvíjí polohovací zařízení, která umožní snadnější ovládání a přístup ke všemu, co lidé rádi používají v digitálním světě.“

Myš Logitech Wireless Mouse M515 je vybavena čidlem doteku ruky, takže se aktivuje pouze tehdy, když ji uchopíte – je aktivní ve chvíli, kdy si to přejete, a jinak zůstává v režimu spánku. Spodní část myši je uzavřená – aby drobné části tkanin nezanášely otvor snímacího senzoru – a vy tak máte plnou kontrolu nad pohybem kurzoru bez ohledu na to, na jakém povrchu myš používáte.

Speciální povrchová úprava spodní části ulehčuje klouzání myši po pohovce (a přikrývkách, polštářcích, přehozech, kobercích), ale i na deskách stolů.

Kromě toho je myš M515 vybavena mechanismem pro hyper rychlé rolování, označovaným jako Logitech Hyper-Fast Scrolling, a vy tak můžete snadno prolétnout dlouhé blogy nebo diskuse na sociálních sítích. A když budete potřebovat jemnější a přesnější kontrolu nad kurzorem, stačí přepnout do režimu posunu po jednotlivých krocích otočení rolovacího kolečka.

Nejnovější myš společnosti Logitech navíc nabízí výdrž baterie až dva roky a šetří vám tak čas i peníze, jinak spojené s nutností baterie často měnit. A jistě oceníte miniaturní bezdrátový přijímač Logitech Unifying, který je tak malý, že jej můžete ponechat připojený v notebooku a pustit jej z hlavy (tzv. „plug-and-forget“).

Protože přijímač zůstává připojený v USB portu vašeho notebooku, je mnohem méně pravděpodobné, že byste jej mohli ztratit, a poskytuje vám spolehlivé spojení, při němž nedochází prakticky k žádným výpadkům nebo zpoždění. Nadto k tomuto přijímači můžete snadno připojit další myš nebo klávesnici kompatibilní s technologií Unifying.

Cena a dostupnost

Očekává se, že bezdrátová myš Logitech Wireless Mouse M515 bude v Evropě k dostání počátkem dubna za doporučenou maloobchodní cenu 1 450 Kč. Další informace můžete získat na adrese www.logitech.com.

O společnosti Logitech

Logitech je předním světovým výrobcem produktů, které spojují svět lidí a digitálních technologií. Hardware a software společnosti Logitech podporuje nejrůznější počítačové, komunikační a zábavní platformy a přináší vyšší kvalitu při ovládání počítače, poslechu hudby, sledování filmů, hraní her, využívání sociálních sítí, audiovizuální komunikaci přes internet, v oblasti bezpečnostních video systémů a při ovládání zařízení pro domácí zábavu.

Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI).

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy