Ze světa IT

Herní ergonomická myš Logitech G600

Logitech, výrobce příslušenství k počítači všeho druhu, vydává novou herní myš, o které ambiciózně tvrdí, že je tou nejpřispůsobitelnější myší vůbec. Říká si G600 a nabídne opravdu širokou škálu nastavení, velkou dávku ergonomie a intuitivity.

Logitech G600 MMO mys

Logitech G600 je navržen pro použití při hraní MMO RPG. Nabízí dvacet různých tlačítek, a tak se k hraní her tohoto rázu skvěle hodí. Na na levé straně myši je přítomno 12 tlačítek, každé z nich se dá individuálně nastavit. Tato tlačítka jsou podsvícena, můžete  si vybrat hned z několika barev a vybrat si z 16 milionů kombinací osvětlení.

Rolovací kolečko neslouží pouze ke scrollování, je možné hýbat s ním i do stran, tak dostává úplně nové možnosti ovládání. Dvojice tlačítek, a to pravého a levého, nemá žádnou výjimečnou funkci, fungují stejně jako u každé jiné myši. Je možné měnit nastavení DPI profilů.

K dispozici budou ve dvou bravách, černé a bílé. Při navrhování této myši se přemýšlelo hlavou, a tak se můžeme těšit na USB kabel dostatečné délky, pro zvýšení odolnosti je kabel vybaven tkaninovým opletem. Na českém trhu je k dostání za cenu okolo dvou tisíc korun.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Ze světa IT