Ze světa IT

Low-endový tablet MAXSUN M81 s ICS

Společnost MAXSUN je tu s námi již pár let a za tu dobu na světový trh přinesla nejeden elektronický počin. Východně rozsypaný čaj je poháněný systémem Android 4.0 ICS, což je u některých výrobků hudba budoucnosti. Model M81 nabízí 8 palcový dotykový IPS displej s rozlišením 1024 krát 768 bodů. A jaké parametry nabídne jako další chod?

MAXSUN M81 tablet

Srdcem zařízení se stává ARMový procesor Cortex-A9, který je taktovaný na frekvenci 1 GHz. Sekunduje mu grafický akcelerátor GC800. Dále přístroj propůjčí 1 gigabajt RAM, 8 GB úložného prostoru a slot pro kartu microSD. Samozřejmě, že je produkt vybaven i bezdrátovým připojením, nabídne 3G modem nebo podporu WiFi připojení.

V předu na náš obličej číhá 1.3 megapixelový fotoaparát, na zadní straně je v tomto případě stejná optika. Tablet taktéž podporuje funkci OTG, která umožní bez použití dalšího nadřazeného stroje komunikovat třeba mezi dalším tabletem, či jiným zařízením. Pokud si k tabletu budete chtít zakoupit i nějaký obal, tak vybírejte větší, než 209 x 164 x 9,9 milimetrů.

MAXSUN M81 je tedy levný spotřební tablet, který svým výkonem a hlavě cenou určitě nadchne. Za 135,99 dolarů /2 850 Kč/ může být váš, a to je pro potenciální zákazníky doslova výzva.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Ze světa IT