Internet >Novinky ze světa IT >

Microsoft prohrál svůj SkyDrive

Softwarový gigant jménem Microsoft drtivě prohrál u britského soudu spor s televizní společností British Sky Broadcasting Group. Ta se s ním totiž soudila o název cloudového úložiště SkyDrive. Televizní stanice jej využívá u názvů televizních stanic – Sky Movie, Sky One a Sky Sports, které BSkyB vysílá.

SkyDrive-logo

“Král oken” se u soudu neodvolal, což znamená, že bude muset změnit svůj název úložiště v co možná nejkratším termínu. Vyvstává však otázka, jaký název to bude. Můžeme se například těšit na Microsoft Drive? Uvidíme, jak se s tím společnost popere – do komentářů můžete napsat své tipy.

Líbila se vám tato zajímavá novinka? Buďte sexy a sdílejte ji na Facebooku, Twitteru či G+ pomocí ikonek na začátku článku. Sledujte nás také na naší Google+ stránce, kde s námi můžete samozřejmě o této novince také diskutovat. Děkujeme za vaši aktivitu také v podobě přidání komentáře pod tímto článkem.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > Internet >