Internet

Microsoft a záplata pro IE

microsoft logo freebit
Hlavní TAG » Microsoft

Internet Explorer, problémy a starosti o zákazníky, Microsoft se rozhodl zavést nové bezpečnostní aktualizace mimo svůj obvyklý program oprav s cílem označit chyby v Internet Explorer a zamezit v útocích na Google a další společnosti. Chyba se týká aplikace Internet Explorer 6, 7 a 8, útoky byly vedeny údajně z IE 6.

„Toto téma vyvolalo značný stupeň pozornosti, nejasnosti o tom, co zákazníci mohou dělat, aby se ochránili před zvyšujícími hrozbami, společnost Microsoft vydá aktualizaci zabezpečení pro tuto chybu,“ řekl George Stathakopoulos, GM Trustworthy Computing Security. „Bereme rozhodnutí velmi vážně vzhledem k dopadu na zákazníky, ale věříme, že uvolnění aktualizace je to správné rozhodnutí v tomto okamžiku.“

Dokud náplast svého produktu Microsoft neuvolní, doporučuje uživatelům, aby přešli na IE 8, před útoky budou v bezpečí. Pro ty, kteří nevěří v IE, je alternativa použít jiný z webových prohlížečů.

Aktualizace: Společnost Microsoft vydává aktualizace pro IE, opravuje osm zranitelností produktu.

Jak bylo slíbeno, Microsoft opravuje kritické chyby IE, Internet Explorer zlepšuje zabezpečení proti Cyber útokům na Google. Ale počkejte, je toho víc, náplast bude skutečně opravovat osm nalezených chyb, v různých verzích IE, u většiny ve dvou HTML objektů – jde o poškození paměti, čtyři neinicializované problémy poškození paměti, validace URL zranitelnosti a filtr XSS Bypass. Nezapomeňte aktualizovat IE, aby se minimalizovalo riziko útoků.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet