Internet

MMA zápas Vémola vs. Marpo můžete sledovat online a zdarma. Poradíme, jak na to

vemola vs marpo
Foto: oktagonmma.cz, Tag: OKTAGON

Bitva pod záštitou OKTAGON UNDERGROUND proti sobě tentokrát postaví Karlose Vémolu a Marpa. Kdy a kde k zápasu dojde a jak sledovat tuhle show zdarma?

Kdy k bitvě dojde?

Aktualizace: UNDERGROUND míří do O2 areny! Zápas, který visel ve vzduchu a v hlavách fanoušků už roky se z důvodu „výměny součástek“ českého Terminátora přesouvá na 21. 5. 2022. Střet dvou světů, sportovců, celebrit a výrazných osobností. Nejpopulárnější český zápasník a hvězda OKTAGONU Karlos „Terminátor“ Vémola se tváří v tvář utká s českým rapperem Marpem v boxu, tedy mimo svou komfortní zónu.

Karlos Vémola je patrně tou nejzářivější hvězdou tuzemské MMA scény. Zápas tak nemůže proběhnout v méně velkolepých prostorách, než je rovnou pražská O2 aréna.

Co se týče termínu, show už se jednou přesouvala. Původní plán uspořádat show 13. 11. 2021 nakonec nevyšel a nové datum bylo stanoveno na 26. 2. 2022. Důvodem odsunutí je zranění slavného Terminátora. Ten si utrhl levý triceps a musel se zraněním na operaci.

Drobné komplikace však jeho rivala nijak neodradily. Marpo do boxerského duelu vstupuje s optimismem a věří si, že si o dvacet kilogramů těžším bojovníkem poradí.

MMA zápas Vémola vs. Marpo můžete sledovat online a zdarma (Foto: oktagonmma.cz)
MMA zápas Vémola vs. Marpo můžete sledovat online a zdarma (Foto: oktagonmma.cz)

Fightcard doplní Jakub Štáfek, kterému pořadatelé do klece vybrali Gábora Borárose. Jakub Štáfek se na české MMA scéně úspěšně představil během „zápasu století“, kde proti sobě v duelu stál právě Karlos Vémola a Atilla Végh. Tehdy se Štáfek úspěšně vypořádal s Peterem Benkem po pouhých 69 sekundách. Uvidíme tak, jestli se mu v nadcházejícím boxerském turnaji celebrit povede stejně skvěle.

Kde sledovat zápasy

Organizace OKTAGON MMA pochopitelně opět umožní svým fanouškům oficiální podívanou online. Musíte si však za sledování přenosu zaplatit formou PPV (Pay-Per-View). Ceny budou stejné jako u předchozích turnajů, což znamená 10 EUR v předprodeji a 13 EUR v den konání zápasu.

Kdo chce sledovat zápas živě a trochu ušetřit, může využít Tipsport TV. Sázková kancelář přenos nabídne. Vyžaduje se od vás, abyste zde byli registrovaní a abyste si svůj účet nechali ověřit. Jinak vám zůstane aktivní pouze tzv. dočasné herní konto, a to na 7 dní. Což vám ale v případě, že se chcete dívat na jediný stream, může stačit. Pak můžete zápas Marpo versus Vémola sledovat i zcela zdarma.

Jestliže máte trvalý účet, vsadit si musíte během 30 dnů vždy alespoň 30 Kč na libovolný zápas, za což získáte zcela neomezenou podívanou.

Obdobné podmínky platí u Chance TV. Stačí se pouze registrovat u sázkové kanceláře Chance. Ta patří do holdingu Tipsportu, funkce obou portálů jsou proto podobné. Live streamy nelze ze stálého účtu trvale sledovat zcela zdarma, musíte si opět vsadit alespoň 30 Kč.

Ve srovnání s běžným placeným sledováním streamů na OKTAGON TV se však v případě obou sázkových kanceláří jedná o mnohem levnější alternativu. Navíc se pochopitelně můžete dívat i na mnoho dalších sportovních událostí, které jsou běžně dostupné jen na placených kanálech, jako je například O2 Sport.

Kde se na zápasy podívat zcela zdarma

Záznam a sestřihy zápasů jsou zdarma umístěny na Youtube. Nikoli však v den konání, budete si muset několik dní počkat. Vše najdete na oficiálním Youtube kanálu organizace OKTAGON MMA. S obdobným zpožděním nabízí záznamy z jednotlivých zápasů OKTAGON MMA i stanice ČT Sport, pochopitelně opět bezplatně.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet