InternetTiskové zprávyZe světa IT

MOBIL.CZ s vánoční slevou do března

Virtuální operátor MOBIL.CZ se rozhodl svým zákazníkům udělat radost nejen v předvánočním čase. Jako dárek a poděkování za jejich dosavadní přízeň totiž snižuje dočasně cenu za volání do všech sítí, včetně pevné, v Česku na 2,20 Kč za minutu. Snížení ceny trvá od 12. prosince 2013 až do 31. března 2014.

Zákazníci si nemusí výhodu nijak aktivovat, snížená sazba se promítne automaticky do ceny za volání. „Vánoce jsou obdobím, kdy chceme být v kontaktu se svými blízkými. Snížením ceny za volání na 2,20 Kč za minutu nabízíme zákazníkům velmi atraktivní cenu, aby si mohli volat častěji a déle,“ říká Jan Lodl, project manager MOBIL.CZ.

PR Logo Mobil.cz

V praxi to znamená, že pokud si zákazník MOBIL.CZ dobije 200 Kč, může provolat přes 90 minut, tedy asi o 10 minut více než při původní ceně. Kromě toho samozřejmě s každým dobitím získává ZDARMA 200 MB pro připojení k internetu z mobilu plnou rychlostí. Zákazníci MOBIL.CZ mohou i nadále využívat balíček Pokecám v MOBILu.

Za 149 korun získají neomezené volání a SMS na všechna čísla MOBIL.CZ. Pokud si tedy dobijí 200 Kč a aktivují si balíček Pokecám v MOBILu, získají neomezené volání a SMS, mobilní internet ZDARMA, a ještě jim zbude 51 korun, které mohou použít například na 23 minut volání na ostatní česká telefonní čísla.

Zlevněná cena volání bude podpořena inzercí v denním tisku, internetu a na sociálních sítích. Noví zákazníci MOBIL.CZ, kteří si pořídí startovací balíček v síti obchodů Relay, navíc k nákupu SIM obdrží dárek v podobě klíčenky MOBIL.CZ.

Oficiální stránky operátora: mobil.cz

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet