Tiskové zprávyZe světa IT

Mobilní operátoři nabízí výhodné volání pro celou rodinu. Stačí si jen vybrat

vodafone logo new

Nemůžete najít vhodný tarif pro celou rodinu? To, co vyhovuje vám, není to pravé ořechové pro vaše děti? Rádi byste sjednali levné volání i prarodičům? Nezoufejte, mobilní operátoři nabízí tarify pro všechny. Při výběru tarifů či předplacených karet se stačí řídit několika pravidly. Důležité je vědět, co od mobilních služeb očekáváte a kolik měsíčně za ně chcete zaplatit.

Prarodiče mohou levně volat, a ještě levněji přijímat hovory – vybíráte-li mobilní tarif pro celou rodinu, pak vezměte v potaz potřeby každého člena. Výhodné tarify pro důchodce jsou na míru uzpůsobeny babičce i dědečkovi. Senioři mnohdy nevyužijí velké datové balíčky a neomezené volání, proto raději vsadí na omezené služby za nízkou cenu. Co když prarodiče hovory jen přijímají? V takovém případě přijde vhod předplacená karta, díky které senioři neplatí měsíční paušální tarif. Zaplatí jen tolik, kolik skutečně spotřebují.

Srovnani iPhone tarif

Mobilní operátoři nabízí výhodné volání pro celou rodinu. Stačí si jen vybrat

Co když senioři volají pouze své rodině? Jestliže prarodiče volají pouze dětem a vnoučatům, pak se vyplatí zvolit levné volání v rámci rodinného tarifu, díky kterému získají dostatek volných minut na volání s rodinou.

I studenti mají na výběr z výhodných tarifů – vybíráte tarif pro děti? Rádi byste jim dopřáli dostatek mobilních služeb, ale tisíc korun měsíčně jim platit nechcete? Vsadit můžete na studentské tarify, které mobilní operátoři nabízí za pár stovek měsíčně. Většina tarifů pro mladé nabízí neomezené zasílání SMS. Na vás a vašich dětech tak zbývá ujasnit jen, kolik volných minut a jak velký datový balíček od tarifu očekáváte.

Jak vybrat ten nejvhodnější studentský tarif? Pokud nevíte, jak vybrat ten nejvýhodnější tarif pro vaše děti, využijte online srovnání na internetu, díky kterému zjistíte, jaký paušál bude ten pravý. Proč jsou studentské tarify pro mladé lidi výhodnější? Mobilní operátoři chtějí vyjít vstříc, a tak mladým lidem do 26 let nabízí více muziky za méně peněz. Neomezené volání i zasílání SMS spolu s datovým balíčkem mohou získat studenti za příjemnou cenu. V některých případech je nutné doložit potvrzení o studiu.

Neomezené volání pro celou rodinu není utopií – jestliže se neřadíte do kategorie seniorů, ani studentů, pak nemusíte zoufat, i pro vás si mobilní operátoři připravili lákavé nabídky. Výhodně můžete volat v rámci neomezených tarifů, jejichž ceny začínají již na 749 Kč za měsíc. S tarify získáte nejen neomezené volání a zasílání SMS, ale i datový balíček.

Co když je částka 749 Kč za měsíc pro vás příliš? Pokud máte pocit, že za měsíc nevyužijete tolik mobilních služeb, abyste platili 749 Kč, pak se můžete poohlédnout i po neomezených tarifech od virtuálních operátorů. S cenou od 550 Kč ale počítejte s určitým omezením. Přesto můžete pro vás získat dostatek volných minut, SMS i dat. Může neomezeně volat celá rodina a nezaplatit majlant? Například Vodafone má ve svém portfoliu velmi výhodný rodinný tarify, v rámci kterého získáte neomezené volání až pro 4 členy rodiny. Za to vše zaplatíte pouze za jeden neomezený tarif, a to 1 499 Kč měsíčně.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy