> Novinky ze světa IT> Software

CoD Modern Warfare 3 přichází

Herní série Call of Duty se rozrůstá dalším titulem. Je na čase uvolnit místo na disku a připravit flek pro akční pecku Modern Warfare 3.

Za první den se dle předběžných informací prodalo přes 6 miliónů kusů, což nezní vůbec špatně. V tomto díle je k mání 16 klasických misí, které si rozhodně užijete. Pokud čekáte od této hry něco extra, budete asi zklamáni. Herní titul je odkojen na předešlé dvojce, a to do slova. Můžeme se ale těšit na nekompromisní boj, který zvýší hladinu adrenalinu v krvi.

Engine celé hry je překopaný IW 4.0, který byl použit v předešlé MW dvojce. Grafika je v herním prostředí více jak vynikající, což dokazuje i tento herní titul.

CoD Modern Warfare 3 je dílem kodérů z Infinity Ward, což se o předchozím dílu říci nedalo /Treyarch, tvůrci Black Ops/. Cena hry se bude točit kolem sumy 1300 Kč.

Hardwarové požadavky CoD MW3:

 • Operační systém: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
 • Procesor: Intel Core 2 Duo E6600 nebo AMD Phenom X3 8750 či rychlejší
 • Požadavek místa na disku: 16 GB
 • Pamět RAM: 2 GB
 • Grafická karta: Shader 3.0 nebo novější 256 MB nVIDIA GeForce 8600GT/ATI Radeon X1950 nebo rychlejší, DirectX 9.0C nebo novější
 • Platformy: PC, PS3, X360
Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

  Doporučeno pro vás >

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > > Novinky ze světa IT