> Mobilní telefony> Novinky ze světa IT

Motorola ATRIX 4G

Motorola představuje nejvýkonnější smartphone s čipem Tegra 2 vyvinutý společností Nvidia, ATRIX, který se má začít prodávat do konce března. Čipy Tegra integrují architekturu ARM, CPU, GPU, jižní můstek a další křemíkové komponenty.

Pořizovací cena je 200 dolarů, která je však vázána na dvouletý servis, Motorola ATRIX 4G s dokovací stanicí pro notebooky koštne celých 500 dolarů a pokud si Motorolu koupíte on-line, dostanete slevu 100 amerických dolarů.

ATRIX 4G je poháněn OS Android 2.2, přední straně vládne čtyř palcový displej s rozlišením 960 x 540 pixelů, 16 GB vnitřní paměti, slot pro microSD kartu, 2,4 GHz a 5 GHz 802.11n Wi-Fi, 5 megapixelový fotoaparát s LED bleskem a přední kamera pro video chatování, dva mikrofony pro lepší redukci šumu, čtečku otisku prstů a 1930 mAh baterii.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

  Doporučeno pro vás >

  3 x komentář, přidáš se?

  1. DOBRÝ DEN KOLIK STOJÍ MOTOROLA ATRIX 4G DĚKUJI.

   1. Dobrý den, cena by se měla točit kolem patnácti tisíc. Ceny, které jsou na webu se od českého trhu mohou významně lišit. Navíc některé produkty do Česka ani nedorazí.

  2. […] se pár telefonů, které si update zaslouží. Jsou jimi Motorola Photon 4G, Atrix 4G, a Atrix 2. Datum vydání aktualizace není přesné, s jistotou však víme, že se uživatelé […]

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > > Mobilní telefony