Motorola ATRIX 4GAutor: 04/02/2011 3 comments 1518 shlédnutí

Motorola představuje nejvýkonnější smartphone s čipem Tegra 2 vyvinutý společností Nvidia, ATRIX, který se má začít prodávat do konce března. Čipy Tegra integrují architekturu ARM, CPU, GPU, jižní můstek a další křemíkové komponenty.

Pořizovací cena je 200 dolarů, která je však vázána na dvouletý servis, Motorola ATRIX 4G s dokovací stanicí pro notebooky koštne celých 500 dolarů a pokud si Motorolu koupíte on-line, dostanete slevu 100 amerických dolarů.

ATRIX 4G je poháněn OS Android 2.2, přední straně vládne čtyř palcový displej s rozlišením 960 x 540 pixelů, 16 GB vnitřní paměti, slot pro microSD kartu, 2,4 GHz a 5 GHz 802.11n Wi-Fi, 5 megapixelový fotoaparát s LED bleskem a přední kamera pro video chatování, dva mikrofony pro lepší redukci šumu, čtečku otisku prstů a 1930 mAh baterii.Autor

Martin Kohout

V ruce iPhone. Technologie. Novinky. Smartphone.

Web: https://freebit.cz

Komentáře (3)

DOBRÝ DEN KOLIK STOJÍ MOTOROLA ATRIX 4G DĚKUJI.

Odpovědět

    Dobrý den, cena by se měla točit kolem patnácti tisíc. Ceny, které jsou na webu se od českého trhu mohou významně lišit. Navíc některé produkty do Česka ani nedorazí.

    Odpovědět

[…] se pár telefonů, které si update zaslouží. Jsou jimi Motorola Photon 4G, Atrix 4G, a Atrix 2. Datum vydání aktualizace není přesné, s jistotou však víme, že se uživatelé […]

Odpovědět

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!