Mobilní telefonyZe světa IT

Motorola ATRIX HD LTE zatím v USA

Google potažmo Motorola se na poli smartphonů začíná jevit jako slibný výrobce. Již za pár dnů v USA propukne prodej telefonu, který má rozhodně co nabídnout. Je jím ATRIX HD LTE, jež bude dostupný za přibližně 600 dolarů, 12 600 korun. A co nám tento vysokorychlostní produkt nabídne? 4,5 palcový displej s HD 720p rozlišením a 1.5 GHz dvoujádrový procesor.Motorola ATRIX HD LTE

První slova ohledně specifikace nezní vůbec špatně, a to jsme zatím jen na začátku. Můžeme tedy pokračovat? 1 GB RAM, 1.3 přední VGA kamera, 8 megapixelový fotoaparát s podporou 1080p Full HD videozáznamu a surfování na sítích 4G LTE. Perličkou na dortu se stává Android 4.0 ICS, jež bude určitě nahrazen novým Androidem 4.1.1 Jelly Bean.

Dalším zářícím prvkem telefonu se stává displej v podání technologie TFT TN, jež zvládne zobrazit 1 280 x 720 pixelů. Vnitřní 8 gigabajtová kapacita lze rozšířit pomocí karet MicroSDHC. Napevno zabudovaná baterie nabídne kapacitu 1780 mAh, což je oproti modelu Galaxy S3 od Samsungu opravdu málo. Bude tato kapacita jedním z prvků, který v recenzích nadělí záporné body?

Motorola ATRIX HD LTE se jeví jako zdárně dobře vybavený smartphone, což podkládá nastíněná konfigurace, která se rozhodně nemá za co stydět. Uspěje tento nadějně vyhlížející mobilní produkt na světovém trhu? Myslíte se, že to Google s Motorolou vyhrál a je konkurenceschopný?

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Pokud poputuje i do České republiky jdu do něj! Je to určo pecka, Google se s Motorolu vyznamenal. Vypadá opravdu skvěle.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony