> Mobilní telefony> Novinky ze světa IT

Motorola Defy oznámena v USA

Motorola na poli smartphonů představila nového mobilního přítele, v USA se díky společnosti T-Mobile můžeme těšit na nový model s označením Defy.

Motorola Defy v rozměrech 59 x 107 x 13.4 mm s robustní konstrukcí, která je odolná proti poškrábání, vodě a prachu. Telefon je již dostupný i v naší republice. Mobilní kousek pohání Android 2.1 /Eclair/.

Hmotnost chytrého telefonu je 118 g, má 3.7 palcový dotykový displej v rozlišení 480 x 854 px, pěti megapixelový fotoaparát s bleskem, mobilní CPU 800 MHz OMAP, 512 MB pamětí RAM, interní paměť o velikosti 2 GB, microSD slot, Bluetooth 2.1, 802.11 b/g /n WiFi, USB 2.0 připojení a GPS. Cena mobilního zařízení se zastavila na sumě 6000 korun.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

  Doporučeno pro vás >

  1 Komentář:

  1. […] si pro americký trh připraví další androidí dobrotu. Po úspěšném chytrém telefonu Motorola Defy přichází jeho menší bráška, Defy […]

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > > Mobilní telefony