Mobilní telefony

Low-endový MotoSmart od Motoroly

motorola logo
Foto: Motorola

Motorola na světový mobilní trh přináší svůj nejnovější smartphone jménem MotoSmart Me. Cena je výrobcem stanovena na 270 dolarů, což dělá 5 400 korun. Chytrý telefon je vybaven systémem Android a 3,2 palcovým displejem, pojďme se tedy podívat, zda za tyto peníze opravdu stojí.

Low-endový MotoSmart od Motoroly

Low-endový MotoSmart od Motoroly

Na zadní straně najdeme 2 megapixelový digitální fotoaparát, který v této nadprůměrně vybavené době není žádným šlágrem. Telefon lze rozšířit o paměťové karty microSD až do kapacity 32 GB, součástí balení je 4 gigabajtová karta. Displej je postavený na LCD technologii TFT HVGA a nabídne rozlišení 320 krát 480 bodů.

Srdcem softwaru se stává již nakousnutý mobilní operační systém Android 2.3 Gingerbread. Interní úložiště je řešeno čipem o datové kapacitě 165 MB, kterému sekunduje 512 MB vnitřní ROM a 512 megabajtů operační paměti RAM.

„Z hlediska nenáročného ovládání je MotoSmart Me jedním z nejjednodušších smartphonů dneška,“ řekl Edson Bortolli, výrobní ředitel, Motorola Mobility Brazílie. „Stručně řečeno, tutoriály Krok za Krokem budou mít lidé rádi, nádherný design odráží elegantní styl smartphonu.“

Vestavěné FM rádio a MP3 přehrávač je již doménou každého mobilu, který vyleze i z čínské továrny. Pro Motorolu MotoSmart Me je také k dispozici na Google Play přibližně 600 000 aplikací. Specifikací tento mobil rozhodně neupoutal, určitě v této cenové hladině můžeme volit i jinak.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony