Low-endový MotoSmart od MotorolyAutor: 27/08/2012 0 1223 shlédnutí

Motorola na světový mobilní trh přináší svůj nejnovější smartphone jménem MotoSmart Me. Cena je výrobcem stanovena na 270 dolarů, což dělá 5 400 korun. Chytrý telefon je vybaven systémem Android a 3,2 palcovým displejem, pojďme se tedy podívat, zda za tyto peníze opravdu stojí.

Na zadní straně najdeme 2 megapixelový digitální fotoaparát, který v této nadprůměrně vybavené době není žádným šlágrem. Telefon lze rozšířit o paměťové karty microSD až do kapacity 32 GB, součástí balení je 4 gigabajtová karta. Displej je postavený na LCD technologii TFT HVGA a nabídne rozlišení 320 krát 480 bodů.

Srdcem softwaru se stává již nakousnutý mobilní operační systém Android 2.3 Gingerbread. Interní úložiště je řešeno čipem o datové kapacitě 165 MB, kterému sekunduje 512 MB vnitřní ROM a 512 megabajtů operační paměti RAM.

„Z hlediska nenáročného ovládání je MotoSmart Me jedním z nejjednodušších smartphonů dneška,“ řekl Edson Bortolli, výrobní ředitel, Motorola Mobility Brazílie. „Stručně řečeno, tutoriály Krok za Krokem budou mít lidé rádi, nádherný design odráží elegantní styl smartphonu.“

Vestavěné FM rádio a MP3 přehrávač je již doménou každého mobilu, který vyleze i z čínské továrny. Pro Motorolu MotoSmart Me je také k dispozici na Google Play přibližně 600 000 aplikací. Specifikací tento mobil rozhodně neupoutal, určitě v této cenové hladině můžeme volit i jinak.Autor

             

Martin Kohout

Deset let administrátorem. Oblíbené tagy: iPhone, Apple, smartphony a SEO.

Tady jsem doma: https://freebit.cz

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!