Androidí smartphone Motorola RazrAutor: 22/12/2011 4 1972 shlédnutí

Motorola propůjčí trhu další androidí kousek. Bude se jednat o mobilní novinku jménem Razr.

Smartphone bude k dispozici od začátku roku 2012, nicméně zatím nepadlo ani slovo o cenách. Předběžně ale víme, že po upsání na 3 roky /měsíční plnění 900 korun/ nás chytrý telefon vyjde v přepočtu na 2900 korun. Vše se odvíjí od kanadského trhu.

Motorola Razr propůjčí 4,3 palcový Super QHD AMOLED dotykový displej okořeněný technologií Gorilla Glass, 1.2 GHz TI OMAP4430 dvoujádrový procesor, 1 GB RAM, 16 GB vnitřní paměti, slot pro paměťové karty microSD do velikosti až 16 GB, čelní 1.3 MP fotoaparát a zadní 8 megapixelovou kameru s 1080p Full HD záznamem videa.

Mobilní přístroj nese v těle standardní funkce jako GPS, WiFi /Hot Spot až pro 8 zařízení/, Bluetooth 4.0 a micro HDMI port. Systém předurčený tomuto telefonu, Android 2.3 Gingerbread.Autor

             

Martin Kohout

Deset let administrátorem. Oblíbené tagy: iPhone, Apple, smartphony a SEO.

Tady jsem doma: https://freebit.cz

Komentáře (4)

Alza už údajně ví cenu, nebo ji tam alespoň mají – 14 399 kaček.

Odpovědět

Tohle bude naceněný hrubý odhad. Podle mého víc jak 13k stát nebude. Český trh je přece jenom něco jiného, než zahraniční ceny.

Odpovědět

[…] této Motorole Razr už jsme psali dříve. MAXX Droid je oživen vnitřní pamětí a hlavně o navýšení výdrže […]

Odpovědět

[…] Motoroly Droid RAZR a Droid Bionic teď sdělíme smutnou zprávu. Pro ně sice Motorola v prosinci slibovala update, […]

Odpovědět

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!